Najlepsze lokówki, które przetestowaliśmy

0
94

Może się wydawać że wszystkie lokówki są stosunkowo równe, ale w zależności od stylu, jakiego szukasz, rodzaju włosów, poziomu umiejętności i budżetu, mogą się znacznie różnić. To, co pasuje jednej osobie, nie będzie pasować innej, a to może sprawić, że wybór najlepszej lokówki stanie się polem minowym.

Na przykład rozmiar beczki może mieć ogromny wpływ na rozmiar loków i sposób ich definiowania. Jeśli masz długie, gęste włosy, będziesz potrzebować lokówki oferującej wyższe temperatury niż osoba o cienkich lub cienkich włosach. A jeśli twoje włosy są zniszczone lub łamliwe, prawdopodobnie skorzystasz z żelazka nasyconego olejkami i proteinami lub stylizatora, który zwija włosy gorącym powietrzem, a nie gorącym metalem.

Aby pomóc Ci poruszać się po tym trudnym terenie, przetestowaliśmy szereg lokówek, różdżek, lokówek i lokówek pod kątem łatwości użytkowania, tego, jak dobrze kręcą włosy i jak długo loki się utrzymują. Bierzemy również pod uwagę, czy mają one jakiekolwiek zabezpieczenia i zalecamy alternatywy dla różnych rodzajów włosów dla tych lokówek, które spełniają bardziej specyficzne potrzeby.

Aby uzyskać więcej przewodników dotyczących włosów i urody, sprawdź najlepsze suszarki i dyfuzory do włosów, najlepsze prostownice do włosów oraz najlepsze kremy i narzędzia do usuwania włosów.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj