Najlepsze maszyny emitujące biały szum na błogi sen

0
70

Nie mogę spać w całkowitej ciszy. Potrzebuję szumu wentylatora lub trzasku ognia. Za dużo hałasu i nie mogę wyłączyć mózgu, ale za mało i każdy rzut, obrót lub pociąganie nosem jest wzmacniany. Niezależnie od tego, czy czujesz to samo, czy nie, prawdopodobnie nadal nie śpisz wystarczająco długo, a jeśli jesteś jak większość ludzi, to nie dlatego, że nie próbujesz. Pomoc jest dostępna. Dobra maszyna dźwiękowa (zwana także maszyną emitującą biały szum lub maszyną uśpioną) to tylko jedno narzędzie w arsenale gadżetów, które mogą pomóc Ci uzyskać zalecaną liczbę Z.

Recenzenci sprzętu WIRED wypełnili swoje domy urządzeniami dźwiękowymi do wszystkiego, od tłumienia Wiedźmin bitwy w salonie, podczas gdy dzieci drzemią, aby nas nie zasnąć, podczas gdy partnerzy nocnych marków wkradają się do łóżka. To nasze ulubione maszyny do przymykania oka.

Sprawdź nasze inne poradniki dotyczące zakupów, które pomogą Ci dobrze wypocząć w nocy, takie jak Najlepsze materace i Najlepsze budziki o wschodzie słońca.

Zaktualizowano w marcu 2023 r.: Dodaliśmy przenośne urządzenie Baby Brezza i Hatch Restore 2. Do naszych wyróżnień dodaliśmy także głośnik i nawilżacz Allway Aqua 10 Bluetooth.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj