Najlepsze mikrofony USB

0
75

Zaczyna się dobra treść u źródła. Jeśli chcesz brzmieć jak najlepiej dla współpracowników, fanów lub kolegów z drużyny, mikrofon wbudowany w słuchawki, laptop, tablet lub smartfon prawdopodobnie nie spełni tego zadania. Spędziłem prawie dekadę z różnymi mikrofonami USB do podcastów, gier, a nawet nagrywania muzyki i muszę z góry powiedzieć: żyjemy w złotym wieku łatwych w użyciu opcji. W dzisiejszych czasach nie jest trudno znaleźć świetny mikrofon z prostym oprogramowaniem za bardzo niewielkie pieniądze. Więc je zaokrągliliśmy! Oto najlepsze dostępne mikrofony USB.

Przy okazji zapoznaj się z naszymi przewodnikami, jak rozpocząć podcast, jak ulepszyć swój domowy sprzęt audio, a także z naszymi listami najlepszego sprzętu do domowego biura, aby jeszcze bardziej wyposażyć swoją przestrzeń.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj