Najlepsze namioty dla wczasowiczów, turystów z plecakiem i rodzin

0
76

Kemping jest intensywny! Nie naprawdę. Jeśli wybierasz się na kemping, prawdopodobnie potrzebujesz namiotu. Miłośnicy hamaków mogą się z tym nie zgodzić — a my uwielbiamy spać pod gołym niebem, kiedy pozwala na to pogoda — ale przez większość czasu znalezienie i przygotowanie odpowiedniego schronienia dla siebie, swojej rodziny lub zwierząt to niepodważalny krok w kierunku wygody na świeżym powietrzu. Istnieje tyle rodzajów namiotów, ile jest sposobów na biwakowanie, a ich cena i funkcje są bardzo zróżnicowane. Aby pomóc Ci wybrać najlepszy namiot na następną przygodę, zebraliśmy nasze ulubione namioty z lat testów — niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekend z rodziną, czy samotnie wspinasz się po Mount Whitney.

Koniecznie sprawdź nasze przewodniki zakupowe, w tym najlepsze kurtki przeciwdeszczowe, najlepszy sprzęt turystyczny, najlepszy sprzęt kempingowy i najlepsze buty do bosaka.

Zaktualizowano w marcu 2023 r.: Dodaliśmy Nemo Osmo Dagger, nasze doświadczenia z 1-osobową Copper Spur i zaktualizowaliśmy ceny.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj