Najlepsze narzędzia wielofunkcyjne do każdego zadania

0
17

Istnieje mnóstwo innych narzędzi wielofunkcyjnych, a marki takie jak Leatherman i Victorinox mają modele po modelach, które utrudniają ustalenie, co dokładnie kupić. Oto kilka innych, które lubię.

Leatherman Skeletool CX za 90 USD: Ten jest nieco mniejszy niż Wave Plus, ale nadal jest narzędziem wielofunkcyjnym o standardowym rozmiarze. Jeśli nie potrzebujesz wszystkich dzwonków i gwizdków, które oferuje nasz najlepszy wybór, prawdopodobnie możesz zadowolić się mniej nieporęcznym gadżetem, który nadal zawiera podstawowe, najczęściej używane narzędzia, takie jak nóż, otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, wkrętaki i szczypce.

Szwajcarskie narzędzie Victorinox za 153 USD: Tak, zrobiłem podwójne podejście, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem metkę z ceną. Przy 10 uncjach jest również cięższy. Ale jest pięknie wykonany i podoba mi się pudełkowaty uchwyt o prostych krawędziach. Czasami po prostu miło jest mieć narzędzie, które nie stara się wyglądać nowocześnie. To jest piękne.

Leatherman Charge TTi za 190 USD: To słaba rekomendacja. Jest wyposażony w 19 przydatnych narzędzi i jest wyposażony w znakomitą jakość wykonania i gwarancję firmy Leatherman. Używam jednego szczęśliwie od lat. Jednak ta cena. Mimo że jest wykonany z tytanu, nie jest lżejszy niż Wave Plus, który kosztuje znacznie mniej i jest wyposażony w 18 mini-narzędzi, z których wiele jest takich samych jak Charge TTi. Kup Wave Plus, chyba że ty Naprawdę jak wygląd ciemnego tytanu.

Leatherman Free P4 za 150 USD: Byłem na płocie w tej sprawie. Podobnie jak większość produktów Leathermana, Free P4 jest wysokiej jakości, dobrze zbudowanym narzędziem, ale czy warto zwiększyć o 40 USD w stosunku do naszego najlepszego wyboru, Wave Plus firmy Leatherman o wartości 110 USD? Dużym wyróżnikiem jest to, że Free P4, ze swoimi 21 narzędziami, wykorzystuje magnesy do otwierania i blokowania narzędzia oraz nowy mechanizm do odblokowywania i zamykania mini-narzędzi, który nie polega na wkładaniu palca w ostrze . Magnesy nie wymagają mniejszej siły, aby początkowo otworzyć narzędzie niż inne Leathermany, ale po uruchomieniu mechanizm otwierania jest bardzo gładko i bez wysiłku.

Uniwersalne narzędzie wielofunkcyjne Smallrig dla kamerzystów za 30 USD: Jeśli, jak nasz recenzent produktów Eric Ravenscraft, nosisz ze sobą mnóstwo sprzętu do wideografii, możesz potrzebować narzędzia wielofunkcyjnego do regulacji i konserwacji aparatów bez noży i szczypiec. Smallrig składa się z dziewięciu narzędzi, w tym kluczy sześciokątnych w wielu rozmiarach typowych dla aparatów fotograficznych, śrubokręta krzyżakowego i pary śrubokrętów płaskich. Ericowi podoba się szersza płaska głowica do przykręcania i zdejmowania głowic statywu, które, jak mówi, zwykle są porysowane i pogryzione przez mniejsze śrubokręty.

Leatherman Micra za 57 USD: Zamiast szczypiec Micra otwiera się w parę nożyczek. Wydaje się, że jest wykonany z tańszych materiałów i ma cieńsze ostrza narzędzi niż Victorinox Mini Champ, który ma podobny rozmiar, przeznaczenie i cenę. Mechanizm sprężynowy jest trudny do otwierania i zamykania bez szturchania się. Ale ma charakter i podoba mi się ta mała rzecz. To dobra alternatywa dla Mini Champ, zwłaszcza jeśli potrzebujesz małego narzędzia wielofunkcyjnego, które obraca się wokół nożyczek.

Leatherman Wingman za 70 USD: Wingman jest po prostu świetny w użyciu. Żadnych dziko teksturowanych powierzchni i nigdzie nie ma plastiku. Gładkie łuski wydają się staroświeckie, w dobry sposób „pamiętaj, kiedy”, podobnie jak szwajcarskie narzędzie Victorinox. Ma 14 narzędzi w uchwytach, z których wszystkie otwierają się i zamykają tak płynnie, jakby były posmarowane masłem. Cały pakiet składa się do zaledwie 4 cali długości i waży 7 uncji. W tej cenie to świetna okazja.

Nóż do kluczy SOG za 12 USD: Najlepszy nóż to ten, który masz pod ręką. Ten Leatherman Wave Plus nic ci nie da, jeśli jest w domu, a ciebie nie ma. Mikronarzędzia, takie jak Mini Champ i Micra, można łatwo zmieścić w kieszeni, ale nadal trzeba o nich pamiętać. Nóż do kluczy pasuje bezpośrednio do pęku kluczy, więc zawsze jest z tobą. Ostrze odchyla się i mierzy 1,5 cala, co wystarcza do większości drobnych zadań związanych z cięciem. Jest to jednak kucyk z jedną sztuczką i ma tylko ostrze. Nie otrzymujesz produktu premium, ale ostrze ze stali nierdzewnej jest wystarczająco ostre.

Odpowiedź Leatherman Raptor za 80 USD: Zamiast przybierać formę szczypiec, te nożyce medyczne mają tępą końcówkę, dzięki czemu medycy nie przypadkowo dźgają pacjenta podczas próby przecięcia ubrania. Raptor Response jest bardzo niszowy. Jeśli musisz pytać, to nie, nie potrzebujesz tego. Ale dla ratownika medycznego lub medyka dzikiej przyrody podczas odległych wypraw w teren jest to genialne rozwiązanie do pakowania, które zawiera klucz do butli z tlenem i przecinak pierścieniowy (do przecinania zwężającej się biżuterii).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj