Najlepsze okulary przeciwsłoneczne na każdą przygodę na świeżym powietrzu

0
112

Okulary przeciwsłoneczne są musi na każdą porę roku. Chronią oczy przed promieniowaniem UV i zmniejszają ryzyko chorób takich jak zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej. Zmniejszają również zmęczenie oczu, gdy na zewnątrz jest jasno i eliminują dezorientujące odblaski podczas jazdy. Ponadto pomagają chronić oczy przed wiatrem, deszczem i latającymi odłamkami.

Każda tania para okularów UV będzie działać – przyzwoite opcje można znaleźć w drogeriach lub dyskontach, takich jak TJ Maxx i Ross – ale kilku z nas w zespole Gear wypróbowało dziesiątki par okularów przeciwsłonecznych, gdy biegaliśmy, wędrowaliśmy, pływaliśmy, chodziliśmy , wylegiwał się w słońcu i pojechał. To są nasze ulubione.

Zaktualizowano w marcu 2022 r.: Dodaliśmy nowe okulary od JINS, Tifosi i Spy Optic, a także bezrękawniki od Ombraz i zmieniające kolor okulary słuchawkowe od Ampere.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj