Najlepsze osobiste urządzenia bezpieczeństwa, aplikacje i alarmy

0
86

Jeśli często podróżujesz kamperem lub wędrowcem lub często przebywasz z dala od sieci komórkowej, większość z tych produktów nie pomoże ci w nagłych wypadkach. I tu pojawia się posłaniec satelitarny.

Mamy przewodnik z kilkoma typami dla różnych sytuacji, ale Garmin inReach Mini jest jednym z naszych ulubionych. Jest lekki i zajmuje mało miejsca w torbie, a ponadto wykorzystuje superszybką sieć satelitarną Iridium, aby uzyskać pomoc SOS.

Garmin inReach Mini kosztuje 350 USD od Garmina oraz Amazonka.

Hybrydowa latarka Infinity X1

Zdjęcie: Infinity X1

Przez lata rozmawiałem z kilkoma nauczycielami samoobrony, którzy zawsze zalecają latarki jako osobiste środki bezpieczeństwa – tak, bardziej niż maczugę czy scyzoryk. Latarka oczywiście oświetla ci drogę, gdy idziesz w ciemności, co może pomóc ci zobaczyć kogoś, kto w inny sposób jest zamaskowany ciemnością, ale są jeszcze dwa inne powody, dla których to działa. Przyłożenie latarki do czyichś oczu zdezorientuje ich, miejmy nadzieję, że wystarczająco długo, aby pozwolić ci uciec. Jestem prawie oślepiony przez lampę błyskową iPhone’a, więc wyobraź sobie tysiące lumenów prosto w swoje gałki oczne. Jeśli to naprawdę miły nieznajomy pytający o drogę, a nie groźba, tak naprawdę go nie skrzywdziłeś i będziesz daleko, zanim zauważysz coś innego. (Przepraszam nieznajomy.)

Jeśli to się nie powiedzie, możesz go użyć, aby ich uderzyć. Kawałek metalu w twarz będzie bolał bardziej niż pięść, a przy okazji nie zaszkodzi. Zrób dobry zamach i biegnij. Oczywiście, jak każdą broń, można ją odebrać i użyć przeciwko tobie, więc miej to na uwadze.

Hybrydowa latarka Infinity X1 (79 USD) ma 4000 lumenów (marka ma również dostępne inne opcje). Kiedy włączyłem go w moim mieszkaniu, oświetlił pokój jaśniej niż moje rzeczywiste światła. Jest wyposażony w dwa rdzenie, jeden do przechowywania baterii, a drugi do ładowania. Są tańsze latarki, ale podoba mi się, że rdzeń do ładowania może również ładować telefon, więc i tak nie jest źle mieć pod ręką w nagłych wypadkach. Jest ciężki i długi, co jest dobre, jeśli chcesz nim machać, ale nie będzie łatwo schować go w torebce.

Tańsze opcje: Każda latarka z pewnym ciężarem wystarczy, a jest kilka innych, które naprawdę lubimy. Pisarz WIRED, Matt Jancer, zaleca 350 lumenów Fenix ​​E20 V2 (45 USD) w swoim Przewodniku po tworzeniu domowego zestawu ratunkowego. Jest kompaktowy, więc wrzucanie go do torby nie powinno być zbyt irytujące, ale nadal jest wykonany z twardego metalu. Za jeszcze mniej pisarz Louryn Strampe zaleca 900 lumenów Odważnik do ładowania Anker (30 USD), który ma nawet funkcję stroboskopu. Jest o wiele mniejszy, ale nadal zada silniejszy cios niż samotna pięść.

Hybrydowa latarka Infinity X1 kosztuje od 79 USD Nieskończoność X1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj