Najlepsze projektory (i 2 świetne ekrany)

0
34

Projektory oferują większe rozmiary ekranu i bardziej kinowe wrażenia wizualne niż ich telewizyjne odpowiedniki, ale to nie znaczy, że są łatwiejsze w konfiguracji. Dlatego mamy cały przewodnik Jak kupić projektor do sprawdzenia!

Jeśli nie wybierasz opcji przenośnej, upewnij się, że masz uchwyt do projektora (24 USD) i kable audio prawidłowo poprowadzone do lokalizacji projektora. Dzieje się tak dlatego, że konfigurowanie pełnowymiarowych projektorów, aby pasowały do ​​​​ekranu, były ostre itp., Może być uciążliwe, więc kiedy już wszystko ustawisz, będziesz chciał zostawić to tak, jak jest.

Upewnij się, że masz wystarczającą ilość lumenów (jak jasny będzie twój projektor w szczytowym momencie, im wyższa liczba, tym lepiej). Ponad 2000 lumenów to dobra przestrzeń początkowa dla każdego rodzaju oświetlenia, ale zalecamy 3000 lub więcej, jeśli oglądasz w jasnym pomieszczeniu.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać przed zakupem projektora, jest to, ile miejsca będzie potrzebne do jego prawidłowego ustawienia. W większości przypadków będziesz potrzebować 10 do 15 stóp między ekranem a projektorem (pamiętaj, aby sprawdzić „odległość projekcji” podaną przez producenta w instrukcji), aby uzyskać ekran o przekątnej powyżej 100 cali.

Bez całkowicie ciemnego pokoju obraz może wyglądać na wyblakły i trudny do zauważenia. Jeśli nie masz pokoju bez okien, rozważ zakup zasłon zaciemniających. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat konfigurowania projektora po jego przybyciu, gorąco polecam ten film.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj