Najlepsze przewodowe słuchawki do poważnego słuchania

0
64

„Nie mam sznurki, żeby mnie przytrzymać, sprawić, że się zmartwię lub zmarszczę brwi…” Można by pomyśleć, prawda, że ​​jeśli to było wystarczająco dobre dla Pinokia, to powinno być wystarczająco dobre dla reszty z nas? I to prawda, wiele można powiedzieć o podstawowej wygodzie (ogólnie) i gubieniu sznurków (w szczególności). Jeśli używasz bezprzewodowych wkładek dousznych, gdy jesteś poza domem, lub bezprzewodowych słuchawek do skoncentrowanego słuchania w domu, elastyczność ruchu i brak ryzyka potknięcia się lub uderzenia ma duży sens.

Słuchawki bezprzewodowe wiążą się jednak z kilkoma kluczowymi kompromisami: zasięgiem, w jakim mogą działać, ryzykiem zakłóceń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi i potencjalnym skalowaniem plików hi-res. Więc jeśli interesuje Cię jakość dźwięku, to dobre, staromodne słuchawki przewodowe zaczynają wyglądać bardzo atrakcyjnie. Wybraliśmy 16 par przewodowych słuchawek, które nas wspierają — połączenie słuchawek dousznych i nausznych, w zakresie od bardzo przystępnych cenowo do nawet niezbyt przystępnych. Bo spójrzmy prawdzie w oczy: dźwięk jest najważniejszy, prawda?

Sprawdź inne audioprzewodniki WIRED, w tym nasze najlepsze słuchawki z redukcją szumów, najlepsze słuchawki bezprzewodowe, najlepsze tanie słuchawki, najlepsze wkładki douszne i najlepsze telefony z gniazdem słuchawkowym.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj