Najlepsze subskrypcje kawy, którymi się delektowaliśmy

0
75

Opcje dostawy: Dwa lub cztery tygodnie


Spośród wszystkich subskrypcji kawy, które wypróbowaliśmy, Angel’s Cup ma mój ulubiony akcent: ślepe testowanie smaku. Za każdym razem, gdy przychodzi kawa, jest w nieoznakowanej czarnej torbie. Gdy zdecydujesz, czy lubisz kawę, czy nie, możesz to sprawdzić w aplikacji Angel’s Cup — wtedy dowiesz się, co pijesz. To dobry sposób, aby zobaczyć, co naprawdę lubisz, bez przeszkadzających z góry przyjętych wyobrażeń.

Angel’s Cup bardziej przypomina szkołę kawy na odległość niż usługę subskrypcji pudełkowej. Starszy recenzent WIRED, Scott Gilbertson, zdecydowanie zaleca wypróbowanie subskrypcji Black Box. Dowiesz się, co tak naprawdę lubisz, a czego nie lubisz w kawie, wraz z edukacją dzięki aplikacji, notatkom palarni i notatkom innych degustatorów.

Opcje dostawy: jeden, dwa, trzy lub cztery tygodnie


Grounds and Hounds oferuje mieszanki palone w małych partiach i kawę jednorodną, ​​a 20 procent zysków zostanie przekazanych schroniskom dla zwierząt. Marka ma kilka moich ulubionych kaw, zwłaszcza ciemne pieczenie. (Wypróbuj pieczeń zimową Snow Day, gdy będzie dostępna.)

W Grounds and Hounds dostępne są dwa rodzaje subskrypcji — tradycyjny plan, w którym wybierasz to, co chcesz wypróbować, oraz plan podarunkowy, jeśli kupujesz dla kogoś innego. Przetestowaliśmy to pierwsze, wybierając całą fasolę (strąki mielone i pojedyncze porcje są również opcjami) oraz fasolę „Roaster’s Select”, która pozwoliła nam wypróbować kilka różnych odmian. Gdy tylko znaleźliśmy to, co nam się podobało, zmieniliśmy subskrypcję na tę fasolę.

Gdy się zarejestrujesz, Grounds and Hounds poinformuje Cię, w jaki sposób Twoje pieniądze pomagają schroniskom dla zwierząt. W przypadku jednej torby tygodniowy abonament zapewnia schroniskom około 800 posiłków rocznie.

Opcje dostawy: jeden, dwa, cztery lub osiem tygodni


Ulubione gadżety i porady WIRED związane z kawą

Fasola abonamentowa a lokalnie palona fasola

Wszystkie te usługi subskrypcyjne produkują zabójcze ziarna kawy i wszystkie smakują wyśmienicie. Ale żaden z nich nie smakuje lepiej niż lokalnie palona kawa. Aby uzyskać najbardziej aromatyczną kawę, która ma bezpośredni wpływ na Twoją społeczność, najlepiej wyszukaj lokalne palarnie kawy — niezależnie od tego, czy jest to kawiarnia w tym samym mieście, stanie lub regionie geograficznym.

Kawa jest najlepsza krótko po paleniu. Im dłużej stoi na półce lub w samochodzie dostawczym, tym mniej ma smaku. Ponadto zamawianie kawy lokalnie minimalizuje wpływ na środowisko związany z wysyłką towarów z całego kraju (lub z całego kontynentu). Najlepszym sposobem na to jest udanie się do lokalnej kawiarni i sprawdzenie, jaką kawę serwują. (Mogą nawet upiec i sprzedać własne!)

Jak testowaliśmy i jak powinieneś

Aby przetestować te subskrypcje, zaparzyliśmy każdą torebkę na różne sposoby, aby zobaczyć, które ziarna najlepiej pasują do której metody warzenia. Warto zrobić to samo, jeśli masz dostęp do różnych metod parzenia, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na abonament, który oferuje dużą różnorodność. Palenie, z którego robi się świetne espresso, niekoniecznie jest najlepszą kawą przelewową.

W tym samym duchu rób notatki na temat tego, co lubisz, a czego nie. Kilka z tych serwisów ma bardzo fajne strony internetowe, na których możesz zapisywać swoje notatki i zaznaczać konkretne kawy, które lubisz. Skorzystaj z tych funkcji, bo prawdopodobnie zapomnisz. Kawa nigdy nie przestaje przychodzić z tymi subskrypcjami, co jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, przeczytaj nasz przewodnik po parzeniu lepszej kawy w domu.

Zdestygmatyzujmy bezkofeinową

Miłośnicy kawy to kapryśna grupa i lubią maczać ludzi, którzy piją kawę bezkofeinową. Ale o to chodzi: bezkofeinowa może być dobra. Tak, proces odkofeinowania zmienia smak i tak, często brakuje Ci delikatnych nut kwiatowych. Niesprawiedliwe jest wykluczanie ludzi z picia kawy, kropka, a mówienie o kawie bezkofeinowej może być również w stanie. Picie kawy zawierającej kofeinę przez cały dzień może poważnie wpłynąć na sen, a niektórzy ludzie nie tolerują kofeiny z powodów medycznych lub po prostu nie lubią tego, jak się po niej czują lub wchodzą w interakcje z niektórymi lekami.

Kawa jest dla każdego! Jest coś takiego jak Dobry bezkofeinowa, a trzy z naszych ulubionych usług na tej liście oferują wybór kawy bezkofeinowej (Trade, Mistobox i Cometeer). Nawet jeśli jesteś miłośnikiem kofeiny, wieczorny relaks przy filiżance kawy bezkofeinowej może być przyjemny — szczególnie dobrze nadaje się do mieszanych napojów espresso, w których typowo odważne nuty czekolady i dymu mogą naprawdę ożywić mokkę. Nawet we francuskiej prasie lub w kontekście przelewowym kawa bezkofeinowa (lub mieszanka ziaren bezkofeinowych i zawierających kofeinę) jest dobrym wyborem na popołudniową kawę. Nie musisz się martwić popołudniowymi drgawkami czy bezsennością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj