Najlepsze telefony z prawdziwym gniazdem słuchawkowym

0
44

Xperia 1 III kosztuje o wiele za dużo w sugerowanej cenie detalicznej, ale od tego czasu jej cena spadła. To prawie jedyny telefon z ekranem 4K OLED 120 Hz, co czyni go fantastycznym do oglądania filmów (tak fantastycznym, jak tylko może być mały ekran telefonu). Ma świetnie brzmiące przednie głośniki stereo i gniazdo słuchawkowe, gdy chcesz go podłączyć. Jego system kamer nie jest najlepszy, ale zachęca do dostosowywania ustawień zdjęć i wideo, aby mieć większą kontrolę nad wyniki. Jeśli jesteś majsterkowiczem fotograficznym, to jest dla Ciebie. Tutaj znajdziesz prawie każdą funkcję dostępną w telefonie z wyższej półki, w tym ładowanie bezprzewodowe.

Jednak 5G jest ograniczone do sub-6 5G (wolniejszego rodzaju) i jest dostępne tylko w Verizon i T-Mobile – przepraszam, subskrybenci AT&T, utknęliście na 4G LTE. Bateria o pojemności 4500 mAh również nie wyróżnia się. Trwa tylko jeden dzień, czasami krócej, jeśli używasz go dużo. Dostanie też jeszcze tylko rok aktualizacji.

A co z Xperią 1 IV? Tak, Sony ma nową wersję. Niestety Xperia 1 IV (6/10, recenzja WIRED) kosztuje absurdalnie 1598 USD, choć często spada do 1398 USD. Ekran OLED 4K staje się bardzo jasny, naprawiając jeden z problemów, jakie miałem z Xperią 1 III, a bateria teraz z łatwością wystarcza na cały dzień. Kamery są lepsze i mają wiele takich samych funkcji, więc są spójne, ale jakość obrazu nadal nie dorównuje konkurencji. Nie pomaga fakt, że Sony nadal nie zobowiązuje się do wsparcia oprogramowania przez ponad dwa lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj