Najlepsze urządzenia, aplikacje i alarmy bezpieczeństwa osobistego

0
128

Ta wspomniana funkcja jest pomocna, jeśli ktoś po prostu jest uciążliwy, ale gdy znajdziesz się w niebezpiecznej sytuacji, w której fałszywe połączenie nie wystarczy, możesz przytrzymać przycisk Flare, aby wysłać wiadomość i swoją lokalizację do wybranych kontaktów. Flare nawiązał również współpracę z Noonlight, dzięki czemu możesz skonfigurować urządzenie Flare (za pośrednictwem aplikacji), aby dzwoniło pod numer 911 po przytrzymaniu przycisku. Natychmiast otrzymasz SMS-a i zadzwonisz, a jeśli nie możesz odebrać, Twoja lokalizacja zostanie udostępniona ratownikom w Twojej okolicy. Jeśli przypadkowo go włączysz i chcesz anulować, operator poprosi o osobiste identyfikatory, takie jak pisownia Twojego nazwiska i numeru telefonu, aby wiedział, że to naprawdę Ty.

Ceny zmieniły się od czasu, gdy po raz pierwszy przetestowaliśmy ten. Bransoletki kosztują teraz 98 USD (w porównaniu z 129 USD), ale musisz teraz wybrać miesięczny plan ochrony. Przy kasie wybierasz plany 6-, 12- lub 24-miesięczne, które kosztują odpowiednio 5 USD, 4 USD i 3 USD miesięcznie, a każdy z nich otrzymuje jeden miesiąc za darmo.

Flare jest obecnie dostępny tylko dla użytkowników iPhone’a; wersja na Androida wciąż pracuje, ale firma nie powiedziała, kiedy będzie dostępna. Bateria nie jest ładowalna, co według firmy było celowym wyborem projektowym, aby uniknąć frustracji związanej z koniecznością ciągłego ładowania. Ale bransoletka ma gwarancję, że wytrzyma jeden rok, a w zależności od użytkowania może wytrzymać nawet dwa lata. Potem będziesz musiał kupić zupełnie nową bransoletkę za kolejne 98 USD.

Bransoletka Flare na iPhone’a kosztuje 98 USD plus miesięczny abonament.

Uwaga: Firma wybiera co miesiąc pięć osób, które potrzebują darmowej bransoletki. Możesz nominować siebie lub kogoś, kogo znasz tutaj.

Więcej urządzeń do noszenia z funkcjami bezpieczeństwa

Breloki, bransoletki i nie tylko InvisaWear

Jeśli podoba Ci się pomysł Flare, ale masz telefon z Androidem lub po prostu nie nosisz bransoletek, możesz rozważyć produkty InvisaWear, które są wspierane przez firmę ADT zajmującą się bezpieczeństwem w domu. Linia InvisaWear obejmuje szeroką gamę produktów: breloki, bransoletki, naszyjniki, opaski fitness, a nawet gumki. (Tak, możesz teraz kupić „inteligentną” gumkę do włosów wspieraną przez firmę zajmującą się ochroną domu.) Podobnie jak Flare, produkty te są w większości zaprojektowane tak, aby wtapiały się w resztę Twojej garderoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj