Najlepsze urządzenia śledzące, które pomogą Ci znaleźć klucze, psa lub dziecko

0
66

„Systemy!” Moi przyjaciele i internetowy krzyk Marie Kondo. „Wszystko, czego potrzebujesz, to system. Dopóki zawsze odkładasz swoje rzeczy w to samo miejsce, już nigdy niczego nie zgubisz” – mówią, kiedy wchodzę do drzwi, niosąc plecaki dla dzieci, torbę brudnej bielizny, saszetkę biodrową i worek karmy dla psów.

Podobnie jak Elizabeth Bishop, przegrywanie stało się dla mnie sztuką. Schowałem Kindle’a przed 5-latkiem, a teraz nie mogę go znaleźć. Mąż pożyczył mi portfel, żeby wziąć kartę ubezpieczenia samochodu; kiedy tego szukałem, pies wyszedł z podwórka. Możesz czuć się ambiwalentnie, jeśli chodzi o prześladowanie swoich przyjaciół lub bliskich (proszę, oprzyj się pokusie wszycia urządzenia śledzącego w płaszcz swojego podejrzanego chłopaka), ale bez urządzeń śledzących Bluetooth i GPS ledwo byłbym w stanie funkcjonować. Wymieniłem moje preferowane zastosowania dla każdego z moich ulubionych trackerów, ale wiele z nich jest uniwersalnych – jeśli możesz przykleić go psu, możesz też przykleić go dziecku i odwrotnie.

Aby uzyskać więcej pomysłów, zapoznaj się z naszymi zestawieniami sprzętu podróżnego dla dzieci i wieloma innymi przewodnikami zakupowymi, takimi jak Najlepsze wózki.

Aktualizacja z lipca 2023 r.: dodaliśmy Apple AirTags, zaktualizowaliśmy informacje o kilku produktach oraz zaktualizowaliśmy łącza i ceny.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj