Najlepsze wibratory i zabawki erotyczne dla każdego ciała

0
137

Technologia seksu ma przeszły długą drogę w ciągu ostatnich 10 lat — nie tylko pod względem akceptacji i świadomości kulturowej, ale także technologii. Dawno minęły czasy nieporęcznych, różowych plastikowych wibratorów w kształcie królików i zabawek erotycznych, które przypominają podróbki. Dzisiejsze zabawki są projektowane przez edukatorów seksualnych, lekarzy i niektórych z największych na świecie sekspertów. Wyposażone są w najwyższej jakości silikon chirurgiczny, solidną łączność Bluetooth, programowalne wzorce wibracji i wiele silników zaprojektowanych tak, aby zapewnić Ci dobrą zabawę.

Przed nami jeszcze kilka miesięcy chłodnej pogody, co oznacza, że ​​jest to świetna pora roku, aby zainwestować w zajęcia pod dachem i zadbać o siebie. Oto niektóre z naszych ulubionych zabawek erotycznych, wibratorów, inteligentnych wibratorów, osobistych masażerów różdżkowych i akcesoriów, które osobiście przetestowaliśmy. Jest tu coś dla każdego, każdej płci i każdego ciała. Język tych produktów nie zawsze uwzględnia płeć, ale podeszliśmy do testowania z nastawieniem uwzględniającym płeć, testując je z różnymi genitaliami, ciałami i partnerami.

Nadal nie widzisz niczego, co lubisz? Koniecznie zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami dotyczącymi sypialni na temat najlepszych dźwięków do snu, najlepszych materacy i najlepszych maszyn dźwiękowych.

Zaktualizowano luty 2022 r.: Dodaliśmy Dame Com i dostosowaliśmy ceny.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj