Najlepsze zatyczki do uszu na koncerty, przed snem i o każdej porze

0
84

Tylko dostajesz jedną parę uszu, więc warto o nie dbać — a dobry zestaw zatyczek do uszu może się przydać w różnych sytuacjach. Właściwy zestaw znacznie lepiej wyciszy hałas w nocy niż poduszka pod głowę i jest wygodniejszy niż słuchawki. To, czego szukasz w zatyczkach do uszu, naprawdę zależy od tego, co chcesz, aby robiły. Na przykład, kiedy śpisz, najważniejsza jest wygoda. Ponadto potrzebujesz bezkrytycznego podejścia do blokowania chrapania, hałasu ulicznego lub alarmu samochodowego na ulicy.

Jeśli jednak oglądasz zespół grający na żywo, chcesz zachować jak największą wierność i po prostu odciąć częstotliwości, które mogą być szkodliwe dla twojego słuchu. Przeciętny koncert emituje około 100 decybeli, ale jeśli kiedykolwiek widziałeś My Bloody Valentine, wiesz, że niektóre zespoły wydają się mieć osobistą zemstę na twoich uszach – a ciągła ekspozycja na dźwięki powyżej 85 dB może spowodować trwałe uszkodzenie twojego przesłuchanie. Oznacza to, że nie jest możliwe wybranie jednej pary zatyczek do uszu, które będą działać w każdej sytuacji. Zamiast tego wybraliśmy kilka, które spełniają różne potrzeby.

Koniecznie sprawdź nasze inne przewodniki zakupowe, takie jak najlepsze gadżety do spania, najlepsze bezprzewodowe wkładki douszne, najlepsze bezprzewodowe słuchawki i prezenty dla osób, które potrzebują dobrego snu.

Zaktualizowano w kwietniu 2023 r.: Dodaliśmy zatyczki do uszu Vibes High Fidelity i wkładki douszne Sony WF-1000XM4 dla podróżników.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj