Najlepsze zestawy słuchawkowe VR i gry do eksploracji Metaverse

0
31

Wirtualna rzeczywistość była miał być the następna wielka rzecz w 2016 roku, kiedy to pojawił się oryginalny Oculus Rift i HTC Vive. To była technika, której czas w końcu nadszedł. Albo tak myśleliśmy. Jak się okazało, VR wciąż była trochę za droga i być może zbyt wyobcowana, by przejąć świat gier. Potem był szum wokół „metaverse”, a teraz widzimy, jak firmy, które dużo zainwestowały w VR, zaczynają skakać, więc miej to na uwadze, gdy patrzysz na inwestycję w nowy zestaw słuchawkowy.

Mimo to VR może być fajnym sposobem na poznanie niektórych gier, doświadczeń artystycznych, a nawet technologii seksualnej. Dla zainteresowanych, oto najlepsze zestawy słuchawkowe, które wypróbowaliśmy.

Zaktualizowano w czerwcu 2023 r.: Dodaliśmy wskazówki dotyczące Apple Vision Pro.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Tethering czy bezprzewodowa VR?

Zanim przejdziemy głębiej, musisz odpowiedzieć sobie na jedno pytanie: czy chcesz zestaw słuchawkowy na uwięzi czy bezprzewodowy? Tethered VR zapewnia więcej szczegółów graficznych, ponieważ jesteś podłączony do komputera. Wadą jest to, że jesteś, cóż, podłączony do komputera. Nie da się obejść faktu, że kable są niewygodne w obsłudze, zwłaszcza gdy ich nie widać. Prawdopodobnie w pewnym momencie też się o nie potkniesz. Ale jeśli szukasz absolutnie najwyższej klasy grafiki i już wyłożyłeś świetny komputer do gier lub laptopa, będziesz chciał korzystać z tetheringu.

Dla większości ludzi, w tym dla mnie, bezprzewodowa VR jest znacznie lepszą opcją. Jest wygodniejszy, nie musisz się martwić o zaplątanie we własne kable i jest całkowicie przenośny. Tego rodzaju zestaw słuchawkowy VR można zabrać do dowolnego pomieszczenia w domu bez konieczności dźwigania ze sobą komputera. Dodatkowo, w przypadku Meta Quest 2, ty Móc podłącz go do komputera, jeśli potrzebujesz dodatkowej mocy graficznej. Poniżej przedstawiamy oba rodzaje zestawów słuchawkowych. Spójrz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj