Najlepszy iPad do kupienia (i kilka, których należy unikać)

0
313

Kupowanie iPada powinien być prosty. Po prostu dostajesz wszystko, co nowe, prawda? Gdyby tylko. Apple sprzedaje cztery główne modele iPada, z których każdy ma swoje mocne strony. Ponadto w serwisach eBay na całym świecie krąży coraz więcej starszych iPadów. Ponieważ wszystkie te urządzenia wyglądają prawie tak samo, ważne jest, aby wiedzieć, co kupujesz i ile powinieneś za to zapłacić. Ten przewodnik obejmuje najlepsze dostępne obecnie iPady, ważne różnice między modelami i każdy stary model, który istnieje (w tym te, których nie powinieneś kupować za żadną cenę).

Koniecznie sprawdź wszystkie nasze przewodniki dotyczące zakupów, w tym najlepsze akcesoria do iPada, najlepsze iPhony, najlepsze etui i akcesoria do iPhone’a 13, najlepsze tablety i najlepsze MacBooki.

Zaktualizowano w marcu 2022 r.: Dodaliśmy nowego iPada Air.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj