Najlepszy Theragun (i inne świetne pistolety do masażu)

0
269

Pistolety do masażu, również znane jako urządzenia do terapii perkusyjnej, pomagają zrelaksować się i złagodzić ból mięśni, niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, czy po prostu garbisz się nad biurkiem przez cały dzień. Theraguns (wyprodukowane przez Therabody) wydają się być najlepszymi pistoletami do masażu. Przetestowaliśmy, aby znaleźć najlepsze Theraguny, a także kilka dostępnych tańszych alternatyw. Nasze ulubione są poniżej, wraz z tym, czego nauczyliśmy się rozmawiając z fizjoterapeutą i trenerem sportowym, aby zobaczyć, co dokładnie robią te urządzenia.

Zaktualizowano w lutym 2022 r.: Dodaliśmy pistolet do masażu Slim Elegance firmy Yunmai oraz stymulator mięśni Therabody.

Julian Chokkattu i Jess Gray również przyczynili się do powstania tego przewodnika.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj