Najnowsza oferta Amazon Echo obejmuje nowy głośnik dla dzieci

0
65

Wcześniej w tym roku, Amazon ogłosił, że Amazon Sidewalk — program wykorzystujący kamery Ring i urządzenia Echo do przesyłania sygnałów bezprzewodowych, z których mogą korzystać inne inteligentne urządzenia domowe — zostanie otwarty dla wszystkich twórców sprzętu. Każdy, kto chce stworzyć inteligentny gadżet domowy, taki jak głośnik lub kosiarka, może teraz włączyć obsługę Sidewalk, aby pomóc mu i innym kompatybilnym urządzeniom pozostawać online.

Oczywiście, aby to zadziałało, potrzebujesz inteligentnego domu wypełnionego urządzeniami Echo i Ring. Według Amazona sprzedaż urządzeń obsługujących Alexę przekroczyła pół miliarda, a korzystanie z asystenta głosowego wzrosło w zeszłym roku o 35 procent. Aby utrzymać tempo, firma ogłosiła cztery nowe urządzenia Echo: Echo Show 5 nowej generacji z ulepszonym systemem głośników, przeprojektowany Echo Show 5 Kids, zupełnie nowe pąki Echo i nowy głośnik o nazwie Echo Pop.

Poniżej podsumowaliśmy wszystkie szczegóły dotyczące najnowszych dodatków do linii Echo. Wszystkie nowe urządzenia są dostępne w przedsprzedaży za pośrednictwem Amazon. Echo Show i Echo Pop rozpoczną się 31 maja, a Echo Buds 7 czerwca.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Echo Pop

Foto: Amazonka

Okrągły, wielkości piłki do softballu Echo Dot to jeden z najsłodszych inteligentnych głośników domowych. Ale nowy, Echo Pop jest jeszcze ładniejszy, I jest bardziej przystępny cenowo. Jest również nieco mniejszy niż Dot, co czyni go doskonałym rozwiązaniem do powierzchni, na których jest mało miejsca, takich jak półki, parapety i szafki nocne. I jest dostępny w zabawnych opcjach kolorystycznych, takich jak Lavender Bloom i Midnight Tea, oprócz Charcoal i Glacier White.

Z przodu znajduje się specjalnie zaprojektowany głośnik kierunkowy zapewniający pełny dźwięk, a pod maską znajduje się procesor Amazon AZ2 Neural Edge do modeli mowy opartych na inteligencji maszynowej. Ma wbudowane Eero; jeśli posiadasz sieć Eero Wi-Fi, możesz użyć Echo Pop, aby dodać do 1000 stóp kwadratowych zasięgu.

Podobnie jak w przypadku innych urządzeń Echo, możesz używać Alexy do sterowania inteligentnym domem, czytania audiobooków i zadawania pytań. Obsługuje standard Matter, co oznacza, że ​​można go sparować z inteligentnymi gadżetami domowymi wyprodukowanymi przez firmy inne niż Amazon. Echo Pop kosztuje 40 USD.

Nowe pąki echa

Foto: Amazonka

Jeśli jesteś zakochany w Alexie, Amazon’s Echo Buds (8/10, WIRED Recommends) to jeden z najlepszych sposobów, aby zawsze mieć go przy sobie. A nowe Echo Buds są teraz o połowę tańsze od poprzedniego modelu. Nowe słuchawki nie są wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak redukcja szumów, ale otrzymasz szereg innych godnych uwagi funkcji, w tym konfigurowalne sterowanie dotykiem i parowanie wielopunktowe (umożliwiające parowanie i przełączanie między dwoma urządzeniami w tym samym czasie) i tak, dostęp bez użycia rąk do ulubionego asystenta głosowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj