Najnowsze MacBooki Pro firmy Apple mają najniższą cenę w historii

0
234

Sprzęt Apple to drogie, co staramy się podkreślić, gdy jest jakakolwiek zniżka. Cóż, jeśli szukasz nowego laptopa, z przyjemnością usłyszysz, że najnowsze wysokiej klasy MacBooki firmy Apple (8/10, zaleca WIRED) są w najniższej cenie w historii na Amazon. To potężny 14- i 16-calowy MacBook Pro 2021 z układami M1 Pro, 16 gigabajtami pamięci RAM i 512 gigabajtami pamięci masowej.

Nadal nie są tani, ale są to zabójcze ceny dla niektórych bardzo wydajnych maszyn. 16-calowa maszyna spadła tak nisko tylko raz przed ostatnim miesiącem, ale jest to najniższy wynik w przypadku 14-calowej maszyny. To także świetna okazja, aby je kupić, ponieważ Apple wprowadził je właśnie zeszłej jesieni i prawdopodobnie nie wprowadzi w tym roku zaawansowanych modeli MacBooka Pro.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Za co kochamy nowe MacBooki Pro

Większość ludzi nie potrzebuje tych topowych MacBooków. Wydajność, jaką zapewniają, jest przesadą w przypadku ogólnych zadań, takich jak przeglądanie stron internetowych i przetwarzanie tekstu — jeśli to Ty, pozostań przy MacBooku Air. (Mamy przewodnik, który pomoże Ci wybrać najlepszego MacBooka dla Twoich potrzeb.) Ale jeśli potrzebujesz wydajnego laptopa, który poradzi sobie z edycją wideo, produkcją muzyki, renderowaniem 3D lub innym wymagającym zadaniem, będą ci dobrze służyć. Tryb High Power na 16-calowym pozwala również na edycję materiału 8K.

Pamiętasz porty? Kiedy można podłączyć rzeczy bezpośrednio do MacBooka bez klucza sprzętowego? Apple w zaskakujący sposób pozbył się większości z nich w 2016 roku. W 2021 roku w końcu odsłuchał i włożył je z powrotem do tych dwóch laptopów. Dostaniesz miejsca na HDMI, trzy USB-C z Thunderbolt 4, kartę SD i gniazdo słuchawkowe. Ładowarki również wróciły do ​​swoich korzeni, ponownie łącząc się magnetycznie.

Apple zrezygnował również z paska dotykowego (hura!) i wprowadził ekrany Mini LED w obu rozmiarach, które zapewniają bogate kolory i oszałamiająco głęboką czerń. Aha, obsługują też częstotliwości odświeżania 120 Hz. Przeczytaj naszą recenzję, aby uzyskać więcej informacji.


Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj