Nasze ulubione słuchawki i wkładki douszne za 100 USD lub mniej

0
25

Najlepsze słuchawki poniżej 100 dolarów są trudniejsze do znalezienia, niż mogłoby się wydawać. W WIRED częścią naszej pracy jest słuchanie muzyki przez cały dzień, często na wyjątkowo fantazyjnych i piekielnie drogich modelach. Mamy listy odtwarzania do testowania basu, do oceny szczegółów, na imprezy taneczne — wchodzimy w to. Ale wierzcie lub nie, ale tak samo lubimy testować tanie rzeczy. To jak poszukiwanie skarbów, aby znaleźć te, które pakują najwięcej technologii za pieniądze. I z roku na rok są coraz lepsi.

To nie znaczy, że nasza praca jest zakończona; sklepy internetowe wciąż są przepełnione tanimi słuchawkami dźwięk tanie, więc będziemy słuchać i aktualizować nasze typy co kilka miesięcy. Gdy szukasz kolejnej świetnej pary, zapoznaj się z wieloma innymi przewodnikami po zakupach, w tym z najlepszymi bezprzewodowymi słuchawkami, najlepszymi bezprzewodowymi słuchawkami do ćwiczeń i najlepszymi telefonami z gniazdem słuchawkowym.

Zaktualizowano w listopadzie 2022 r. Dodaliśmy Audio-Technica ATH-M20xBT i JLab Go Air Pop.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Proszę również rozważyć subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj