Nasze ulubione smartwatche potrafią znacznie więcej niż tylko informują o czasie

0
288

Właściwy zegarek nie tylko wyświetla porę dnia. Dobry zegarek może uwydatnić twój strój i sprawić, że poczujesz się dobrze. Smartwatche mogą zrobić jeszcze więcej, od śledzenia treningów i pomiaru tętna po oferowanie powiadomień i dostęp do asystentów głosowych. Gdy masz na sobie zegarek z połączeniem, możesz zostawić telefon w kieszeni i używać nadgarstka do prostych zadań. Apple Watch jest naszym ulubionym dla właścicieli iPhone’ów, ale Samsung Galaxy Watch4 świetnie nadaje się do noszenia dla każdego, kto korzysta z Androida. Mamy kilka innych opcji — w różnych stylach i na różnym poziomie sprytu. To najlepsze testowane przez nas smartwatche.

Szukasz zamiast tego trackera fitness? W naszym przewodniku po najlepszych trackerach fitness znajdziesz o wiele więcej opcji przyjaznych dla treningu.

Zaktualizowano w lutym 2022 r.: Dodaliśmy Withings ScanWatch, Skagen Falster Gen 6, Garmin Vivomove Sport i porady dotyczące wymiany pasków.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj