Nasze ulubione smartwatche potrafią znacznie więcej niż tylko wskazywać czas

0
114

Świetny zegarek nie tylko wyświetla porę dnia; może podnieść twój strój i sprawić, że poczujesz się dobrze. Smartwatche potrafią jeszcze więcej, od śledzenia treningów i mierzenia tętna po wyświetlanie powiadomień i dostęp do asystentów głosowych. Gdy nosisz połączony zegarek, możesz zostawić telefon w kieszeni i używać nadgarstka do prostych zadań.

Zegarek Apple Watch to nasz ulubiony zegarek dla właścicieli iPhone’ów, ale Samsung Galaxy Watch5 to świetne urządzenie do noszenia dla każdego, kto korzysta z Androida. Podoba nam się również kilka innych opcji — w różnych stylach i na różnych poziomach inteligencji. Poniżej znajduje się zestawienie najlepszych smartwatchy, które przetestowaliśmy. Szukasz zamiast tego monitora fitness? Mamy o wiele więcej opcji przyjaznych treningowi w naszych przewodnikach po najlepszych monitorach fitness, najlepszych Fitbitach i najlepszych zegarkach Garmin.

Aktualizacja z lipca 2023 r.: Dodaliśmy Mobvoi Ticwatch Pro 5, Garmin Vivomove Trend i Casio G-Shock DW-H5600.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj