Odpocznij spokojnie dzięki naszym ulubionym maszynom z białym szumem

0
294

Nie mogę spać w całkowitej ciszy. Potrzebuję szumu wentylatora lub trzasku ognia. Za dużo hałasu z zewnątrz i nie mogę wyłączyć mózgu, ale za dużo ciszy i każdy dźwięk podrzucania, obracania lub pociągania nosem jest wzmocniony.

Niezależnie od tego, czy czujesz to samo, prawdopodobnie nadal nie śpisz wystarczająco dużo, a dla wielu osób nie jest to spowodowane brakiem prób. Ale pomoc jest dostępna. Dobra maszyna dźwiękowa (nazywana również maszyną białego szumu lub maszyną usypiającą) to tylko jedno narzędzie z arsenału gadżetów, które mogą pomóc w uzyskaniu zalecanej liczby z.

Recenzenci sprzętu WIRED wypełnili swoje domy maszynami dźwiękowymi do wszystkiego, od tłumienia Wiedźmin bitwy w salonie, podczas gdy dzieci drzemią, aby nas zasnąć, podczas gdy partnerzy nocnych sów zakradają się do łóżka. To nasze ulubione maszyny do przymykania oczu.

Sprawdź nasze wiele innych przewodników zakupowych, aby dobrze się wyspać, takich jak najlepsze materace i najlepsze budziki o wschodzie słońca.

Zaktualizowano w marcu 2022 r.: Dodaliśmy nowe typy od Lectrofan, Hatch, Dreamegg, Morphée i Snooz.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj