Oto 11 telefonów z Androidem, które warto kupić

0
242

Testujemy mnóstwo telefonów z Androidem. Podoba nam się poniższe, ale lepiej będzie, jeśli skorzystasz z jednej z powyższych opcji. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych tanich telefonach, aby uzyskać więcej informacji.

OnePlus 9 za 600 USD oraz OnePlus 9 Pro za 800 USD: Były to najdroższe dotychczas telefony OnePlus (8/10, zaleca WIRED), ale od tego czasu spadły. W końcu udoskonalają komponent, który od dawna nękał poprzedników firmy: aparat. Reszta sprzętu jest jak zwykle doskonała. Jednak żaden telefon nie ma naprawdę wyjątkowej funkcji. OnePlus obiecuje również tylko trzy aktualizacje systemu operacyjnego Android i cztery lata aktualizacji zabezpieczeń. Firma zapowiedziała już OnePlus 10 Pro, który wkrótce trafi do USA.

Sony Xperia 1 III za 1198 USD: Najnowsza Xperia Sony jest idealna dla każdego, kto uwielbia majstrować przy ustawieniach w aplikacji aparatu lub woli robić zdjęcia lub filmy w trybie ręcznym. Obsługa aparatu jest fajna, ale nadal nie zapewnia wyników lepszych niż niektóre z naszych najlepszych typów powyżej. Otrzymujesz najwyższą wydajność, piękny ekran 4K OLED 120 Hz, głośne głośniki stereo, bezprzewodowe ładowanie i gniazdo słuchawkowe! To jest tak cholernie drogie. A 5G tutaj jest tylko poniżej 6, co nie powinno mieć miejsca w przypadku telefonu za 1300 USD (5G również nie działa w AT&T).

Asus Zenfone 8 za 700 USD: Jeśli szukasz najmniejszego i najpotężniejszego telefonu z Androidem, nie szukaj dalej niż Zenfone 8. 5,9-calowy ekran jest mały w porównaniu z większością flagowych telefonów — i to jest flagowy, dzięki Qualcomm Snapdragon 888 wewnątrz. Dostajesz również ekran AMOLED o częstotliwości 120 Hz, gniazdo słuchawkowe i cały dzień pracy na baterii. Jednak nie działa w Verizon, a system kamer jest po prostu OK. Nasza recenzja zawiera więcej szczegółów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj