Owala FreeSip to mój stały towarzysz

0
96

od dawna poszukiwanie Jedynego. Nie, nie romantyczny partner – jedyna idealna butelka wody. To nie z braku prób. Spędziłem lata jeżdżąc na rowerze przez butelki wielokrotnego użytku. W tamtym czasie lubiłem wiele z nich, ale ostatecznie wszystkie po prostu skumulowały się w szafce. Po prostu nie udało im się uzyskać idealnego dopasowania.

Moje wymagania nie są wygórowane, ale konkretne. Potrzebuję słomki – dużo więcej piję ze słomką niż bez niej – ale musi też być szczelna, co nie zawsze jest łatwe w przypadku kubków ze słomką. Na przykład wirusowy kubek Stanleya wylewa się przy najmniejszym czubku. Moja idealna butelka musi zawierać wystarczającą ilość wody, abym mogła uzyskać jak najwięcej nawodnienia w ciągu dnia przy jak najmniejszej liczbie dolewek. I to musi być słodkie, cholera.

Nie byłem pewien, czy istnieje, dopóki nie spojrzałem na Owala FreeSip.

Dżin w butelce

Owala FreeSip występuje w wielu różnych wersjach kolorystycznych.

Fot. Owala

FreeSip jest piękny – mam go w fioletowym kolorze Retro Boardwalk – ale jest też funkcjonalny. Nazwa odnosi się do ustnika, który pozwala popijać przez słomkę lub odchylać ją do tyłu i pić. Nigdy nie widziałem butelki z dwiema takimi opcjami, starannie ułożonymi razem na górze. (Jeśli to ci nie odpowiada, marka ma również butelkę ze słomką typu flip-top, chociaż tego nie wypróbowałem.) Podoba mi się również to, że mogę napełnić butelkę bez zdejmowania pokrywki, o ile ja nie chce używać lodu

Ustnik jest plastikowy i ma bardzo mało zakamarków, więc łatwiej go wyczyścić niż inne słomiane butelki, których używałem. Na przykład lubię żuć gumowe słomki butelki CamelBak, ale zawsze mam wrażenie, że są trochę obrzydliwe. Dzięki temu szczotka ze słomy działa cuda lub możesz wrzucić pokrywkę do górnego kosza zmywarki.

Pokrywa otwiera się za naciśnięciem przycisku, a uchwyt podnosi się, co ułatwia przenoszenie. Możesz także kliknąć uchwyt w dół nad zamkniętą górą. Nadal możesz otworzyć butelkę, gdy uchwyt jest opuszczony, ale uchwyt zakrywa przycisk na tyle, że nie otworzy się przypadkowo, jeśli w coś wpadnie. Ta butelka odbijała się od mojego plecaka i samochodu, leżała ze mną na kanapie iw łóżku tyle razy, że jestem pewien jej szczelności.

Fot. Owala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj