Podziel się wspomnieniami z naszymi ulubionymi cyfrowymi ramkami do zdjęć

0
22

Większość z nas mieć setki, jeśli nie tysiące, zdjęć po prostu siedzących na naszych telefonach i komputerach, do których rzadko wracamy w dopracowany sposób. Jest ich zbyt wiele, by je wydrukować i oprawić, a kolejne wciąż się piętrzą. Dlatego uwielbiam cyfrowe ramki.

Jeśli myślisz o tandetnych, pikselowanych cyfrowych ramkach wczesnych lat, nie bój się! Przeszli długą drogę. Miło jest mieć je w domu, a także świetnie nadają się na prezenty. Możesz ustawić je dla innych i przesyłać bezpośrednio do nich swoje najnowsze zdjęcia z wakacji, aby twoi rodzice lub dziadkowie zawsze byli na bieżąco. Oni robić wymagają połączenia Wi-Fi, ale jeśli to nie problem, mam kilka zaleceń. Oto najlepsze cyfrowe ramki do zdjęć (i najgorsze).

Nie masz dość zdjęć? Sprawdź nasze wiele innych poradników zakupowych, takich jak najlepsze aparaty kompaktowe, najlepsze aparaty bezlusterkowe, najlepsze usługi drukowania zdjęć i najlepszy sprzęt do aparatu w telefonie.

Zaktualizowano w listopadzie 2022 r.: Dodaliśmy najnowszą, tańszą Aurę Carver jako nasz najlepszy wybór. Zaktualizowaliśmy również ceny i linki w całym tekście.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych relacjach, możemy otrzymać prowizję. Pomaga to wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Proszę również rozważyć subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj