Potrzebujesz taniego laptopa? To są nasze ulubione

0
33

Jeśli Twój budżet jest napięty i chcesz uzyskać jak największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki lub po prostu chcesz trzymać coś z dala od wysypiska śmieci, rozważ rynek używanych lub odnowionych laptopów. Miałem wielkie szczęście kupując używane laptopy w serwisie eBay od wszelkiego rodzaju sprzedawców (zarówno profesjonalistów, jak i zwykłych ludzi).

Aby zdobyć najlepszą ofertę, upewnij się, że znasz rynek. Przeprowadź badania, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj maszyny będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Najłatwiejsze do zdobycia, a zatem (zwykle) najlepsze oferty, to zazwyczaj bardziej nudne, zorientowane na biznes modele. Tak się składa, że ​​lubię ThinkPady, które są używane przez duże korporacje, a potem wyrzucane naraz, co oznacza, że ​​jest z czego wybierać i są tanie.

Celuj w te specyfikacje: Postaraj się o laptopa z co najmniej procesorem Intel Core i3 11. generacji, 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci (najlepiej na dysku SSD) i co najmniej 13-calowym wyświetlaczem zbliżonym do FHD (rozdzielczość 1080p ).

Wyszukiwanie używanych laptopów w serwisie eBay: Gdy już wiesz, czego chcesz, wyszukaj to w serwisie eBay. Przewiń w dół i zaznacz opcję wyświetlania tylko „Aukcje sprzedane”. Teraz weź 10 ostatnich sprzedaży, dodaj ceny i podziel przez 10. To jest średnia cena; nie płać więcej. Pamiętaj o najniższej cenie — to świetna okazja. Teraz odznacz opcję Sprzedane ogłoszenie. Zobacz, co jest między najniższą ceną a średnią ceną. To są oferty, które możesz rozważyć. Polecam obejrzeć kilka. Nie licytuj ani nie uczestnicz w ogóle. Po prostu oglądaj je do końca i zobacz, jak wysoko potoczą się aukcje.

Gdy już wyczujesz rynek i wiesz, ile powinieneś płacić, będziesz wiedział, kiedy znajdziesz ofertę. Kiedy go znajdziesz, poczekaj. Nie licytuj do ostatnich kilku minut aukcji. Nie chcesz, aby inni oferenci mieli szansę zareagować. Pamiętaj, że jeśli coś przegapisz, to nie koniec świata. W serwisie eBay zawsze pojawia się coś nowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj