Przewodnik dla początkujących po Destiny 2

0
138

Aby podróżować między lokalizacjami, przejdź do menu Nawigatora i przejdź do zakładki Miejsca docelowe. Tam zobaczysz mapę z kilkoma różnymi planetami i lokalizacjami na niej. Twoim głównym centrum jest strefa bez walki o nazwie The Tower. To miejsce do kupowania rzeczy od sprzedawców i odbierania zadań.

Podstawowa rozgrywka Przeznaczenie 2 różni się w zależności od tego, czym się interesujesz. Istnieją bitwy między graczami i graczami w trybie współpracy, a wszystkie inne misje, w których ty i twoi sojusznicy walczycie z NPC.

Tygiel: Ten tryb PVP jest tak prosty, jak Przeznaczenie dostaje. To drużynowy deathmatch, którego celem jest wyeliminowanie innych graczy i przejęcie terytorium. Jeśli jesteś tutaj, aby strzelać innym graczom w twarz, to właśnie tam się udasz.

W zwykłych trybach Tygla poziomy mocy strażników są zbalansowane, dzięki czemu każdy ma równe szanse. Żelazna Chorągiew, odmiana Tygla, która jest dostępna raz w miesiącu, eliminuje balans mocy, więc przetrwają tylko najsilniejsi. Jeśli jesteś nowy w grze, prawdopodobnie poczujesz się bardzo słaby.

Zagrywka: Mieszanka trybów PVE i PVP. Będziesz walczył z obcymi NPC ze swoją drużyną, podczas gdy rywalizująca drużyna ogniowa robi to samo. W pewnych momentach strażnicy rywalizujących drużyn mogą wkroczyć do gry drugiej strony i siać spustoszenie w rywalizacji.

Uderzenia Straży Przedniej: Są to powtarzalne, jednorazowe misje, które podejmujesz w drużynie ogniowej złożonej z trzech strażników. Misje są ściągane z kampanii fabularnych, więc fabuła i dialog mogą wydawać się nieco niespójne, jeśli nie jesteś już na tym etapie wiedzy. Uderzenia nocne oferują lepsze nagrody po ukończeniu, ale są trudniejsze i mogą wymagać określonych rodzajów broni, aby pokonać wrogów.

Misje fabularne: Jeśli chcesz przejść przez główne wątki fabularne, będziesz musiał zapłacić za dodatki. Rozszerzenia kampanii dostępne przed Królowa czarownicOpuszczony, Twierdza Cienioraz Poza światłem. Jeśli zależy Ci na fabule, będziesz chciał zagrać je w tej kolejności. Po prostu wiedz o tym, dopóki Opuszczony jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych dodatków, trafi do skarbca 22 lutego, kiedy Królowa czarownic uruchamia. Prawdopodobnie możesz ukończyć kampanię w mniej niż 10 godzin, ale jeśli nie będziesz w stanie przejść przez to przed 22, nie przejmuj się.

Nowa funkcja, która jest dostępna Królowa czarownic to selektor misji, który pozwala powtórzyć ulubione misje kampanii. Możesz nawet podnieść je do legendarnego poziomu trudności.

Nawet jeśli nie zależy ci na fabule, nadal możesz chcieć zagrać w Poza światłem kampania w pewnym momencie. To ustawia wiele tego, co ma nadejść Królowa czarownica ukończenie kampanii to jedyny sposób na odblokowanie podklasy Stasis.

Grind

Przepustka sezonowa: Jest to przepustka bitewna o ograniczonym czasie, która pozwala odblokować poziomy nagród w miarę zdobywania kolejnych poziomów. Dzięki nim możesz zdobyć wszystko, od zasobów rzemieślniczych po broń i zbroje premium. Zwykle trwa kilka tygodni. Dostęp do przepustki sezonowej wymaga srebra, waluty premium Destiny, której zdobycie będzie kosztować prawdziwe dolary. (Są pewne przedmioty, które odblokujesz w ramach przepustki sezonowej za darmo, ale są to skrawki stołu).

Zlecenia: Są to codzienne lub cotygodniowe wyzwania, które nagradzają cię pewną kombinacją doświadczenia, waluty i zasobów. Odbieraj je od sprzedawców w Wieży lub w obszarach swobodnej wędrówki, aby wykonywać zadania specyficzne dla tej strefy. Zlecenie, które daje ci doświadczenie, będzie miało „PD+” w sekcji nagród. Im więcej znaków plus, tym więcej doświadczenia zdobędziesz. Niektóre zlecenia dają ci również jasny pył, rodzaj waluty, który pozwala kupować cotygodniowe przedmioty kosmetyczne, za które w innym przypadku musiałbyś wyłożyć prawdziwe pieniądze. (Więcej na ten temat w sekcji Waluta poniżej.)

Bieg

Wreszcie dochodzimy do tego słodkiego, słodkiego łupu.

Rzadkość

Każdy znaleziony sprzęt będzie należał do klasy jakości: rzadkiej (niebieskiej), legendarnej (fioletowej) lub egzotycznej (żółtej). Egzotyki to zazwyczaj najlepsze bronie i zbroje, które zwiększają twoje umiejętności w ciekawy i różnorodny sposób. Minusem jest to, że możesz założyć tylko jedną egzotyczną zbroję i jedną egzotyczną broń na raz, co zmusza cię do wyboru, które wzmocnienia najlepiej pasują do twojej postaci i stylu gry.

Danie główne Przeznaczenie sprzęt to legendarne przedmioty klasowe (oznaczone fioletowym tłem). Pojawiają się one z losowymi atrybutami, które możesz przejrzeć, najeżdżając kursorem na przedmiot i dotykając przycisku Szczegóły. Jeśli nie podobają ci się atrybuty z danego rzutu, możesz bezpiecznie wyrzucić broń. Są szanse, że znajdziesz go ponownie z różnymi atrybutami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj