Rozpieszczaj swojego kota naszym ulubionym sprzętem

0
26

Koty są piękne, ciekawe, dziwne stworzenia. Jeśli masz szczęście być kochanym przez kogoś, twoim obowiązkiem jest dać mu od Boga wygodny i zabawny dom. Pisaliśmy o zapasach, które powinieneś otrzymać, jeśli niedawno adoptowałeś zwierzaka, ale kiedy już będziesz mieć zwierzaka w domu, będziesz chciał stworzyć dla niego zdrową, przyjazną przestrzeń. Koty wymagają określonego rodzaju środowiska do zabawy, drapania i relaksu.

Oto nasze ulubione produkty oparte na miesiącach testów z naszymi własnymi kotami. Nawet jeśli nasze zwierzaki odrzuciły konkretny produkt, nadal badaliśmy ogólną konstrukcję, projekt i wartość, aby ustalić, czy może być przydatny dla innych kociąt. Koty mogą być wybredne, więc być może będziesz musiał przejrzeć kilka opcji, aby znaleźć odpowiednie dopasowanie.

Sprawdź nasze powiązane przewodniki, takie jak najlepsze weterynaryjne usługi telemedyczne i nasze ulubione fantazyjne meble dla kotów. Bardziej psia osoba? Jesteśmy z Tobą! Zobacz nasz przewodnik po najlepszych akcesoriach i niezbędnych elementach technicznych dla Twojego psa.

Zaktualizowano w marcu 2023 r.: Dodaliśmy kilka innych artykułów dla kotów, które lubimy, w tym urządzenie łazienkowe Petivitiy firmy Purina i układanki Niesamowity smakołyk dla kota, a także akcesoria do czyszczenia futerka i Sprinkle & Sweep. Zaktualizowaliśmy również ceny i linki w całym tekście.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj