Słuchaj muzyki (i poczuj się jak szpieg) dzięki tym okularom Bluetooth

0
77

Okulary przeciwsłoneczne to jedno z moich ulubionych akcesoriów, ale nigdy tak naprawdę się nie zagłębiałem inteligentne okulary do teraz. Nie są nowe — WIRED napisał o okularach przeciwsłonecznych Bluetooth w 2009 roku — ale moje zwykłe okulary pomagają mi lepiej widzieć, a zdecydowanie nie chciałem okularów, które wyglądały jak z filmu science-fiction.

Jednak od kilku tygodni słucham muzyki, podążam za wskazówkami GPS i odbieram połączenia za pomocą ramek Lucyd 2.0 i jestem pod wrażeniem ich użyteczności incognito. Na podstawie ramek nie domyśliłbyś się, że kryją w sobie głośniki i mikrofony. Próbowałem wcześniej innych okularów połączonych z aplikacją, takich jak Ampere Dusk, i po prostu przypominały mi one za bardzo gigantyczne plastikowe ramki, które rozdają w kinach 3D.

Słońce zablokowane

Okulary Lucyd łączą się z telefonem lub komputerem przez Bluetooth, a każde ramię jest wyposażone w dwa małe głośniki i mikrofon. Są nieco grubsze niż typowe ramiona okularów przeciwsłonecznych, ale dość szybko można się do tego przyzwyczaić.

Moja zwykła taryfa Pink Floyd i Machine Gun Kelly brzmiała zaskakująco fajnie, biorąc pod uwagę, że przebijałem ją przez ramiona okularów przeciwsłonecznych. Gdybym kręcił zbyt głośno, mogłoby się trochę pokruszyć. Audiofile prawdopodobnie się z tym nie zgodzą — i mamy mnóstwo sugestii gdzie indziej, jeśli nie masz nic przeciwko noszeniu innego akcesorium — ale do zwykłego słuchania to było wszystko, czego potrzebowałem.

Podobnie jak w przypadku innych słuchawek Bluetooth, możesz kontrolować głośność, odtwarzać i pauzować, a także pomijać utwory, odbierać połączenia i aktywować asystenta głosowego urządzenia za pomocą przycisków na ramionach. Mogłem też dość łatwo słyszeć otaczający mnie świat.

Foto: Lucyd

Są one w większości ciche dla osób wokół ciebie, ale dźwięk nie jest niewykrywalny. Nadal unikałbym używania ich na pełnych obrotach w miejscach publicznych. Proszę, nie bądź tą osobą, która myśli, że wszyscy inni w pociągu chcą słyszeć ich rozmowę FaceTime.

Moim osobistym ulubionym zastosowaniem jest słuchanie mojego GPS. Nienawidzę wpatrywania się w telefon podczas spaceru w nowe miejsce, zwłaszcza w dużym mieście, więc podoba mi się to, że mogę po prostu włączyć Bluetooth i wiedzieć, dokąd się wybieram. Zawsze możesz podłączyć telefon do samochodu, jeśli ma on funkcje Bluetooth, ale szczerze nienawidzę sposobu, w jaki przecina muzykę, aby dać ci następny kierunek. Spacer jest spokojniejszy.

Rozmowy telefoniczne brzmiały dla mnie OK, ale powiedziano mi, że brzmiałem bardzo daleko po drugiej stronie. To był problem z każdą parą słuchawek Bluetooth, które wypróbowałem do tej pory, w tym z moimi Beats.

Lucyd mówi, że możesz ich nawet używać do nagrywania podcastów. Nie próbowałem tego, ale notatki głosowe (i wersja robocza TikTok!) nagrane za pomocą wbudowanych mikrofonów brzmiały normalnie. Zostałbym jednak dość blisko twojego telefonu, ponieważ połączenie zaczęło się zrywać na drugim końcu mojego mieszkania.

Cukierki do oczu

Wypróbowałem Moonshot marki wraz ze starszym stylem, który nie jest już dostępny. Chociaż Lucyd oferuje kilka różnych ramek, wszystkie są do siebie podobne i chciałbym, żeby było więcej zabawnych (i projektów przeznaczonych dla dużych głów, takich jak moja). Niestety, starsza wersja, którą mam, podoba mi się bardziej niż którykolwiek z obecnych stylów.

W moich testach odkryłem, że między słuchaniem muzyki a podcastami bateria zapewnia deklarowane 12 godzin. Okulary ładują się za pomocą magnetycznej ładowarki pogo-pin z pinami, które przyklejają się do każdego ramienia. W przeciwieństwie do produktów konkurencji, są one dostarczane z blokiem ładującym (patrzę na ciebie, Apple).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj