Sony SRS-XB100 to najlepszy głośnik na lato

0
108

XB100 radzi sobie również dobrze z wieloma innymi instrumentami, w zależności od nagrania, wyciągając dęte struny gitary, słodkie i gładkie rogi, a nawet dobrze pokrywa rytmy i efekty techno. Trenta Reznora Kopia A jest szczególnie czysty i wyraźny, ujawniając dynamiczną ekspresję i definicję instrumentalną w polu dźwiękowym głośnika w zakresie 360 ​​stopni.

Dźwięk jest najlepszy w mniejszych pomieszczeniach, tracąc sporo mocy na zewnątrz, jeśli nie jesteś w pobliżu, co oznacza, że ​​nie będzie to Twój wybór na duże grille na świeżym powietrzu lub imprezy przy basenie. Ale jako osobista ścieżka dźwiękowa w hotelu na weekendowy wypad, jest to mistrzowskie ulepszenie w porównaniu z marnym telefonem przyciśniętym do miski lub kubka Solo.

Moc i muzykalność XB100 będą w dużej mierze zależeć od platformy, na której ustawiony jest głośnik. Na przykład ustawienie go na szklanym stoliku do kawy zmiękcza basy i tworzy dodatkowe echo, podczas gdy moja drewniana kuchnia lub stoliki boczne zapewniają większą równowagę i groove. Gdy dźwięk się nasili, poczujesz, jak basy przebijają się przez powierzchnię, aw niektórych przypadkach nawet przez podłogę.

To pomaga rozwiązać jeden z moich największych problemów z oryginalnym XB13, który może szybko stać się malutki. XB100 wciąż robi się blady, zwłaszcza podczas odtwarzania lekkich nagrań lub dodatkowych talerzy, ale zdarza się to rzadko. Z drugiej strony dodatkowy bas czasem się rozgotowuje, zwłaszcza w rockowych melodiach, takich jak Blind Melon Verdiegogdzie gitara basowa zajmuje centralne miejsce i maskuje niektóre inne instrumenty.

Jeśli oczekujesz głębokich szczegółów lub ekspansywnego obrazowania stereo, będziesz musiał zwiększyć rozmiar i prawdopodobnie wydać więcej. Ale XB100 potrafi robić imponujące dźwiękowe akrobacje, zwłaszcza w odpowiednim ustawieniu, z łatwością przekraczając swoje rozmiary. To ten, po który sięgam, gdy potrzebuję czegoś, co urozmaici nocną wycieczkę, wskakując do samolotu lub gdziekolwiek chcę dodać trochę muzyki bez kłopotów. Z łatwością idzie tam, gdzie ja.

Jeśli posiadasz już XB13, nie jest to ogromna aktualizacja. Ale jeśli nie masz takiego mniejszego modelu, możesz wybrać XB100, nawet jeśli masz spory udział w większych głośnikach Bluetooth. To wspaniały dodatek do wszechstronnej oferty Sony, oferujący przystępny cenowo i przenośny model, który pozwala wygodnie bawić się w dowolnym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj