Spraw, aby ChatGPT działał dla Ciebie dzięki tym rozszerzeniom przeglądarki

0
103

Po skonfigurowaniu dodatku poszukaj nowej opcji Eksportuj czat w lewym dolnym rogu. Nie masz nic na przeszkodzie opcji eksportu, ale pomocne może być posiadanie kopii czatów, do których możesz się odnieść.

Pisanie towarzysza

Jeśli planujesz pisać za pomocą ChatGPT w Internecie, od e-maili po posty w mediach społecznościowych, WritingMate może ci pomóc. Możesz go uruchomić za pomocą skrótu klawiaturowego Ctrl+M (Windows) lub Cmd+M (macOS) lub użyć pływającej ikony, która pojawia się po prawej stronie okna przeglądarki.

Możesz używać ChatGPT w dowolny sposób, bezpośrednio na przeglądanych stronach internetowych, a rozszerzenie zawiera również kilka pomocnych podpowiedzi. Odpowiedzi ChatGPT można również szybko dostosować i udoskonalić.

Jeśli potrzebujesz więcej niż 10 wiadomości dziennie lub dłuższych wiadomości, możesz założyć konto premium za 15 USD miesięcznie. Bezpłatny dostęp do narzędzia powinien ci powiedzieć, czy okaże się ono przydatne.

WebChatGPT

Nie ma wątpliwości, że ChatGPT to niesamowita technologia, ale ma też swoje ograniczenia: nie ma dostępu do najbardziej aktualnych informacji i nie może przeszukiwać sieci jako takiej.

WebChatGPT (dla Chrome, Edge i Firefox) naprawia to, upuszczając tradycyjne wyniki wyszukiwania w Internecie obok odpowiedzi AI w interfejsie ChatGPT. Próbuje również zintegrować oba rodzaje odpowiedzi, aby dać ci coś spójnego i użytecznego.

To podejście sprawdza się lepiej w przypadku niektórych zapytań niż innych: Wypróbuj monity, takie jak „Kto jest prezydentem?” i „daj mi najnowsze nagłówki Wired”, aby zobaczyć różnicę, jaką to rozszerzenie robi w ChatGPT.

Użyj WebChatGPT, aby przenieść najnowsze wyniki wyszukiwania w sieci do ChatGPT.

ChatGPT przez Davida Nielda

Prompteusz

Niektórym z nas znacznie łatwiej jest rozmawiać niż pisać, a Promptheus umożliwia rozmowę z ChatGPT tak samo, jak z prawdziwą osobą. Może dać ci zupełnie nową perspektywę interakcji z AI.

Korzystasz z Promptheus z poziomu interfejsu ChatGPT i po prostu naciskasz i przytrzymujesz spację, gdy jesteś gotowy do rozmowy. Jest też kilka ustawień rozszerzeń, z którymi możesz się pobawić, na przykład opcja automatycznego wysyłania monitów, gdy przestaniesz mówić.

Jako dodatkowy bonus, rozszerzenie zapewnia również łatwy dostęp do ChatGPT z dowolnej strony internetowej — wystarczy kliknąć ikonę dodatku na pasku narzędzi przeglądarki, aby rozpocząć interakcję z botem AI.

Eksportuj i udostępniaj ChatGPT

Jedną z najważniejszych funkcji, których brakuje w ChatGPT, jest możliwość przenoszenia treści z interfejsu ChatGPT do innych miejsc — jesteś właściwie ograniczony do starej, dobrej metody kopiuj-wklej.

ChatGPT Export and Share (który działa w Chrome, Edge i Firefox) jest tutaj, aby rozwiązać problem. Konfiguracja w przeglądarce zajmuje trochę więcej czasu, ale dostępne są pełne instrukcje, a wyniki końcowe są tego warte.

Po zainstalowaniu rozszerzenia zobaczysz nowe przyciski eksportu pod polem monitu. Możesz zapisywać swoje czaty jako obrazy i pliki PDF, a także możesz tworzyć do nich łącza, które można udostępniać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj