Te aplikacje sprawią, że Twojemu EV nie zabraknie soku

0
89

To zaangażowanie społeczności oznacza, że ​​możesz sprawdzać oceny i recenzje stacji ładowania, a także otrzymywać aktualizacje w czasie rzeczywistym na temat ich aktualnego statusu. Jeśli chodzi o upewnienie się, że nigdy nie zabraknie Ci energii, jeśli chodzi o ładowanie baterii, aplikacja poprowadzi Cię prosto do najwygodniejszej stacji ładowania w pobliżu planowanej trasy lub gdziekolwiek jesteś teraz.

Punkt ładowania

ChargePoint umożliwia filtrowanie stacji na podstawie różnych kryteriów.

ChargePoint za pośrednictwem Davida Nielda

Aplikacja ChargePoint na Androida i iOS oferuje dostęp do ponad 160 000 punktów ładowania zarządzanych przez samą firmę ChargePoint, a także stacji wszystkich innych głównych sieci. Nie ma tutaj nawigacji krok po kroku, ale możesz łatwo znaleźć opcje ładowania, które są w pobliżu, a także uzyskać informacje o tym, ile punktów ładowania jest bezpłatnych.

Możesz nawet sprawić, by aplikacja wysyłała do Ciebie sygnał ping, gdy dany punkt ładowania stanie się dostępny. Jeśli korzystasz z rzeczywistych ładowarek ChargePoint, otrzymujesz dodatkowe funkcje, takie jak możliwość rozpoczęcia procesu ładowania jednym dotknięciem telefonu oraz szczegółowe odczyty aktywności związanej z ładowaniem pojazdu elektrycznego i jego kosztów.

Aplikacja Twojego samochodu (prawdopodobnie)

Ładowarki można znaleźć w aplikacji FordPass.

Forda przez Davida Nielda

Większość pojazdów elektrycznych (i wiele samochodów napędzanych gazem) jest obecnie dostarczanych z markowymi aplikacjami producenta. Pulpit nawigacyjny w aplikacji często zawiera narzędzia, które kierują Cię do zgodnych punktów ładowania, gdy ich potrzebujesz, a będziesz otrzymywać regularne aktualizacje dotyczące pozostałego czasu pracy na baterii i prawdopodobnej odległości. Może się okazać, że możesz polegać wyłącznie na tej aplikacji, aby dotrzeć tam, dokąd zmierzasz, bez wyczerpania soku, a jeśli tak, to świetnie!

Na przykład w przypadku pojazdów elektrycznych Forda możesz skorzystać z aplikacji FordPass na Androida lub iOS: Wystarczy wybrać Zobacz ładowarki z ekranu głównego, a następnie wybierz odpowiednie filtry. Możesz uruchomić podobne wyszukiwanie za pośrednictwem deski rozdzielczej w samochodzie, przechodząc do ekranu Nawigacja, a następnie dotykając Dokąd? i zbieranie Ładowarki spośród opcji pojawiających się na wyświetlaczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj