To nasze ulubione odkurzacze bezprzewodowe

0
78

Bezprzewodowy odkurzacz może nie zmienić twojego życia, ale to Móc ułatwić prace domowe. Brak przywiązania do ściany to wolność, o której nie wiedziałeś, że jej potrzebujesz, pozwalająca na przemieszczanie się z pokoju do pokoju bez konieczności odłączania zasilania i znajdowania bliższego gniazdka. Są też generalnie lżejsze i zajmują mniej miejsca niż odkurzacze stojące, i świetnie nadają się do wchodzenia pod kanapy lub stoliki do kawy.

Jednak nie są one dla wszystkich i w każdej sytuacji. Jeśli masz duży dom, być może będziesz musiał naładować baterię, aby dokończyć pracę. Ponadto większość z nich nie jest w stanie samodzielnie stać i potrzebuje podstawki lub miejsca, w którym będzie mogła oprzeć się o ścianę.

Przetestowaliśmy kilka bezprzewodowych odkurzaczy i jak dotąd są to nasze ulubione. Nadal testujemy więcej, więc sprawdź ponownie, aby uzyskać więcej rekomendacji, jeśli żaden z tych typów nie przykuwa Twojej uwagi. I koniecznie sprawdź nasze inne przewodniki zakupowe, takie jak najlepsze odkurzacze Dyson, najlepsze odkurzacze automatyczne i najlepsze ekologiczne produkty czyszczące.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj