To są nasze ulubione inteligentne wyświetlacze

0
120

Technologia Amazon nie jest tak dobra jak Asystent Google – chociaż funkcja przepisu Echo, która pokazuje instrukcje krok po kroku, rywalizuje z podobną funkcją, którą Google przygotował dla swoich wyświetlaczy. Mimo to Amazon wymyślił tę kategorię, a wszystkie programy Echo są obiecującą ewolucją koncepcji inteligentnego ekranu. Jeśli Echo Show 8 nie wydaje ci się odpowiedni, są inne, które możesz preferować.

Echo Show 5 (3. generacji, 2023 r.) za 90 USD: Mniejszy i tańszy Echo Show 5 trzeciej generacji ma 5,5-calowy ekran, który najlepiej sprawdza się na biurku lub stoliku nocnym. Uważamy, że jest trochę za mały do ​​kuchni lub salonu, ale to zależy od tego, jak planujesz go używać.

Echo Show 10 (3. generacji, 2021 r.) za 250 USD: Ten inteligentny wyświetlacz jest umieszczony na dużym cylindrycznym głośniku, dzięki czemu brzmi świetnie. Ponadto ekran fizycznie się obraca, podążając za Tobą po pokoju podczas korzystania z niego, utrzymując Cię w kadrze podczas czatu wideo lub utrzymując przesyłane strumieniowo wideo z treningu w zasięgu wzroku, gdy się poruszasz. Ponieważ ekran porusza się tak często, możesz mieć problem z ustawieniem go w ciasnych przestrzeniach — zwłaszcza w rogach.

Echo Show 15 za 280 USD: Jest to największy z nich wszystkich, z 15,6-calowym wyświetlaczem z konfigurowalnymi widżetami, dzięki czemu możesz mieć zawsze dostęp do sterowania urządzeniem inteligentnego domu i przypomnień kalendarza. Jest przeznaczony do montażu na ścianie jak telewizor (możesz dostać stojak, ale jest sprzedawany osobno), a Show 15 łączy się również z pilotem Fire TV (lub możesz użyć aplikacji), aby korzystać z funkcji przesyłania strumieniowego. Polecenia głosowe do przesyłania strumieniowego nie działają dobrze, więc wydaje się, że jest to dziwne połączenie inteligentnego wyświetlacza i telewizora, który nie wyróżnia się w żadnym dziale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj