Uchwyć swoje śmiałe wyczyny za pomocą naszych ulubionych kamer sportowych

0
22

Wybór prawa kamera sportowa była kiedyś prosta: korzystaj z GoPro. To wciąż dobra rada, ponieważ GoPro zajmuje wysokie miejsce na naszej liście i jest naszym najlepszym wyborem dla większości ludzi, ale w końcu znaleźliśmy kilku godnych konkurentów.

Aby dowiedzieć się, które aparaty są najlepsze, nurkowaliśmy z nimi, wspinaliśmy się z nimi, surfowaliśmy z nimi i wręczaliśmy je lekkomyślnym 10-latkom na rowerach. Znaleźliśmy wiele świetnych opcji, które będą rejestrować i przetrwać Twoje przyszłe przygody.

Jeśli kamera sportowa nie jest Twoją szybkością, zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami, w tym z najlepszymi aparatami kompaktowymi, najlepszymi aparatami bezlusterkowymi i najlepszymi aparatami natychmiastowymi.

Aktualizacja z listopada 2022 r.: Dodaliśmy kamery GoPro Hero 11, Insta360 X3 i DJI Osmo Action oraz usunęliśmy GoPro Hero 9, który nie jest już powszechnie dostępny.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja do PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj