Uwielbiamy fanny packi. To są nasze ulubione

0
88

Tutaj w WIRED, uwielbiamy saszetki (albo paski biodrowe, saszetki biodrowe, jakkolwiek chcesz je nazwać). Przed odrodzeniem się wszystkich rzeczy w latach 90. mogło to być niepopularne wyznanie. Ale teraz po prostu cieszymy się, że możemy podzielić się naszymi uczuciami z szerszą publicznością.

Fanny pack nie powodują pocenia się pleców ani skręcania kręgosłupa. Możesz nosić ciężar z przodu, obracać go do tyłu lub zawiesić na ramieniu. Mogą przejść ze szlaku turystycznego do baru bez pomijania rytmu, a podczas podróży mogą trzymać bilet na pociąg i zmieścić się do plecaka. Najlepsze jest to, że są Więc o wiele wygodniejsze niż próba dopasowania ogromnego telefonu do kieszeni spodni. To są nasi faworyci. Nie ma za co.

Zaktualizowano w lipcu 2023 r.: Dodaliśmy saszetkę biodrową Bontrager, długi weekend Moment i saszetkę na pieluchy Beis.

Specjalna oferta dla czytników Gear: Uzyskaj WIRED za jedyne 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com, pełny zasięg Gear i biuletyny tylko dla subskrybentów. Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj