W końcu kupiłem subskrypcję ChatGPT Plus — i jest tego warta

0
77

Podczas mojego pierwszego interakcji z ChatGPT Plus, nie byłem do końca przekonany, czy miesięczna subskrypcja OpenAI w wysokości 20 USD była tego warta. Chociaż testowanie ulepszonego chatbota opartego na GPT-4 było całkiem zabawne, darmowa wersja wydawała się wystarczająca dla większości monitów. Nie jestem programistą, który potrzebuje zręcznego asystenta kodowania; Jestem kujonem, który używa chatbotów do zabawnych rozmów ze sztuczną inteligencją i trochę burzy mózgów.

12 maja OpenAI ogłosiło, że użytkownicy, którzy płacą za ChatGPT Plus, będą mogli uzyskać dostęp do wersji beta swojego chatbota za pomocą przeglądania stron internetowych i wtyczek. Zaciekawiony nowymi funkcjami, zrezygnowałem z wieczornego jedzenia na wynos, zjadłem trochę obrzydliwych resztek i wydałem pieniądze na ostateczną aktualizację mojego osobistego konta ChatGPT. Jak dotąd funkcje przeglądania stron internetowych ładują się powoli, a odpowiedzi nadal czasami zawierają fałszywe informacje.

Nawet mając to na uwadze, prawdopodobnie zachowam swoją subskrypcję, ponieważ używanie chatbota do przeczesywania Internetu jest fascynujące i przydatne na wiele sposobów. Czy myślisz o wykupieniu subskrypcji ChatGPT Plus, aby móc grać w wersji beta przeglądarki internetowej? Oto jak włączyć funkcję eksperymentalną i kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć.

Jak uzyskać dostęp do ChatGPT za pomocą przeglądania sieci

Włączenie wersji ChatGPT do przeglądania sieci zajmuje tylko kilka kroków. Najpierw zaloguj się na swoje konto OpenAI lub utwórz nowy profil użytkownika. Nie zapominaj, że będziesz musiał płacić 20 USD miesięcznie za ChatGPT Plus, aby korzystać z funkcji beta.

Następnie odwiedź chat.openai.com, aby otworzyć ChatGPT. W lewym dolnym rogu kliknij trzy kropki obok swojego adresu e-mail, a następnie wybierz Ustawienia I Funkcje beta. Upewnij się, że przycisk obok Przeglądanie sieci jest zielony i przesunięty w prawo.

Ostatnim krokiem jest powrót do strony głównej ChatGPT, otwarcie nowego okna czatu i kliknięcie na GPT-4 opcja u góry ekranu. Najedź kursorem myszy na „GPT-4” i wybierz Przeglądanie aby umożliwić chatbotowi przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na Twoje pytania. Abonentom przysługuje ograniczona liczba monitów przeglądania Internetu dziennie.

Porady dotyczące eksperymentowania z wersją beta

Zanim zaczniesz, ważne jest, aby zrozumieć różnicę między nowymi funkcjami wtyczek a wersją beta przeglądarki ChatGPT. Wtyczki są bardziej szczegółowe i zaangażowane niż opcja przeglądania sieci. Na przykład teoretycznie możesz zamówić artykuły spożywcze przez Instacart lub zacząć rezerwować loty na Expedia za pomocą wtyczek ChatGPT. Muszę przeprowadzić więcej testów, zanim je polecę, ale to, co widziałem podczas przeglądania stron internetowych, sprawia, że ​​moja subskrypcja jest warta swojej ceny.

Jak tego używasz? Zacznijmy od czegoś zabawnego i prostego. Jestem podekscytowany możliwością zagrania w nowe Zelda: Łzy królestwa grę, więc poprosiłem ChatGPT o wskazówki, jak dobrze sobie radzić na początku. Przeszukał sieć w poszukiwaniu „przewodnika dla początkujących do nowej gry Zelda”, następnie chatbot symulował kliknięcie tego pomocnego artykułu na stronie Polygon, a następnie kilka razy odwiedził stronę główną witryny, a także stronę YouTube. Mimo że chatbot trochę się pogubił i obwiniał „ograniczenia czasowe” za brak bardziej wyczerpującej odpowiedzi, ChatGPT był w stanie sparafrazować kluczowe szczegóły z przewodnika po strategii firmy Polygon.

Szukasz horroru do obejrzenia w serwisie Netflix? Zalecany ChatGPT Psychopata (1960) na podstawie tego artykułu Paste i Cicho (2016) na podstawie bloga Uproxx. Może chcesz zobaczyć coś w kinach? Poprosiłem o seanse w pobliskim AMC po pracy. Chatbot zapamiętał, że znajduję się w San Francisco na podstawie poprzedniego monitu i znalazł wiele nocnych pokazów Film Super Mario Bros I Jeżyna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj