Zabierz swoje utwory w dowolne miejsce dzięki naszym ulubionym głośnikom Bluetooth

0
103

Najlepszy Bluetooth głośniki wciąż mają miejsce bliskie naszym sercom, nawet jeśli widzieliśmy lepsze (i bardziej przenośne) inteligentne głośniki wkradające się do wszechświata.

Poproszenie głośnika Amazon Echo lub Google Nest o odtworzenie ulubionego utworu lub pogodę jest zabawne i łatwe, ale inteligentne głośniki mają kilka kul — przede wszystkim stabilną sieć Wi-Fi. Dzięki (w większości) rezygnacji z asystentów głosowych i radia Wi-Fi głośniki Bluetooth zyskują mobilność, z możliwością wyjścia poza dom i wytrzymania trudnych warunków, takich jak piaszczysta plaża lub parne jacuzzi Airbnb. Będą również działać z dowolnym smartfonem i brzmią tak samo dobrze, jak ich odpowiedniki w inteligentnych głośnikach.

W ciągu ostatnich kilku lat przetestowaliśmy setki modeli i możemy szczęśliwie powiedzieć, że nadal są to jedne z najlepszych małych urządzeń, jakich można słuchać. Oto nasze ulubione w tej chwili.

Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi przewodnikami zakupowymi, w tym z najlepszymi listwami dźwiękowymi, najlepszymi bezprzewodowymi wkładkami dousznymi i najlepszymi inteligentnymi głośnikami.

Zaktualizowano luty 2022 r.: Dodaliśmy Sony SRS-RA5000 i Tribit Stormbox Micro 2.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj