Zakochałem się w kompaktowym, regulowanym wózku miejskim Thule

0
83

„Wózki miejskie” są trudne dla mnie określenie. Wydaje się odnosić do hybrydy – trochę kompaktowej, trochę lekkiej, ale wciąż z cięższymi, fantazyjnymi funkcjami. Przeważnie wydaje się, że jest to wymówka dla większej ceny – popularne wózki miejskie mogą być sprzedawane za grubo ponad tysiąc.

Tak więc Thule nie był moim pierwszym wyborem najlepszego wózka w tej kategorii. Kiedy myślę o Thule, myślę o produktach do joggingu, jazdy na rowerze i biwakowania, zarówno z moim dzieckiem, jak i bez niego. Ale nowy wózek Thule Shine stał się moim ulubieńcem podczas lokalnych spacerów. Aby to przetestować, wepchnąłem go do bagażnika sedana i zabrałem do sklepów, restauracji i na inne różne wycieczki, aby uchwycić blask miejskiego życia w moim podmiejskim miasteczku na plaży.

Podrzuciłem go nawet rodzicom, gdy opiekowali się dzieckiem, aby mogli go wypróbować, a następnie otrzymałem SMS-y od mojego taty o łatwości użytkowania i zdjęcia od mojej mamy, na których mój syn śpi spokojnie podczas spacerów.

Zginaj i trzaskaj

Zdjęcie: Thule

Shine zaczyna się w pozycji przodem do rodzica po złożeniu, ale łatwo jest wysunąć siedzisko, obrócić je i ustawić dziecko przodem do kierunku jazdy. Thule sprzedaje również przystawkę do gondoli za 200 USD, jeśli używasz Shine z noworodkiem, oraz adapter zatrzaskowy do fotelików samochodowych między innymi Maxi-Cosi, Cybex i Nuna.

Ma kilka kątów pochylenia, które można regulować, naciskając dźwignię z tyłu siedzenia, chociaż stwierdziłem, że działa najlepiej po całkowitym złożeniu siedzenia, a następnie podniesieniu go z powrotem do preferowanej pozycji. Podobało mi się, jak można go było regulować na tyle, że mogliśmy eksperymentować, czy mój syn był gotowy, aby być w pełni wyprostowanym (uwaga spoilera: był).

Kierownica ma cztery wysokości, które można regulować, naciskając duży przycisk na kierownicy i przesuwając lub ciągnąc kierownicę do innej pozycji (jednak łatwo przegapić dwie środkowe opcje, jeśli poruszasz się zbyt szybko). Szczególnie moi rodzice byli zachwyceni łatwością zmiany pozycji kierownicy. Moja mama ma 5 stóp wzrostu, a mój tata 6 stóp 3 cale, więc woleli skrajnie różne ustawienia wysokości. Obaj mówili o tym, jak wygodna jest dla nich wysokość kierownicy.

Całkowite złożenie Shine wykorzystuje również dźwignię z tyłu siedziska wraz z uchwytem. Składasz siedzisko na płasko, następnie wciskasz dwa przyciski na rączce i składasz całość. Gdy to zrobisz, pojawi się inny mały uchwyt, ułatwiający podnoszenie i chodzenie z dzieckiem, nawet dla słabeusza takiego jak ja (waży około 20 funtów). Może również stać w pozycji złożonej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj