Zestaw Govee AI zapewnia inteligentniejsze oświetlenie podczas gry

0
76

Aplikacja Govee Home na system Android lub iOS umożliwia skonfigurowanie nowego systemu. Jest niezwykle wszechstronny, ale jest tak wiele opcji, że będziesz potrzebować czasu, aby się z nim uporać. Szkoda, że ​​nie ma wersji na komputer, ale aplikacja mobilna działa dobrze i szybko łączy się przez Bluetooth. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy kolorów i efektów świetlnych. Istnieje 24 indywidualnych stref LED do dostosowania, 14 na pasku świetlnym i pięć na każdym pasku świetlnym.

Jeśli masz w pokoju inne światła Govee, możesz również sterować nimi za pomocą modułu synchronizacji, ustawiając ich względne pozycje w aplikacji, aby uzyskać skoordynowany pokaz świetlny. Synchronizacja jest tym, co wyróżnia ten system. Może synchronizować się z muzyką, dopasowywać kolory na ekranie i wykorzystywać sztuczną inteligencję do reagowania na akcję gry na ekranie.

Niech stanie się światłość

Zdjęcie: Govee

Światła są żywe, dopasowanie kolorów wydaje się dość dokładne i nie ma opóźnienia (częsta wada starszych systemów, które polegają na aparacie). Ale żadna z tych rzeczy nie jest nowa. Nagłówek tutaj to sztuczna inteligencja Govee. Podczas gdy dopasowywanie kolorów dzieli ekran na siatkę, aby dopasować kolory w odpowiednich strefach, sztuczna inteligencja ma rozpoznawać działania w grze i iskrowe efekty świetlne, które coś ci mówią.

Niestety działa to tylko z kilkoma tytułami, w tym Legendy Apexa, Waleczny, OverwatchI Liga Legend. Dostosowane efekty świetlne w grze obejmują czerwone błyski, gdy otrzymujesz obrażenia, zielone dla apteczki lub migające i błyszczące, aby uczcić zwycięstwa. To sprytny pomysł, który dobrze się sprawdza i dodaje oświetleniu autentyczną użyteczność. Govee obiecuje, że wsparcie będzie rosło. Tylko czas powie. Chociaż są fajne, efekty te najlepiej nadają się do szybkich gier FPS i gier akcji.

Ponieważ analizuje obraz przez HDMI, Govee AI Gaming Sync Box może wyczarować reaktywne oświetlenie dla wszystkiego, co odtwarzasz na monitorze, w tym filmów i programów telewizyjnych. Chociaż jest dokładny i eliminuje niewielkie opóźnienie systemów takich jak Govee T1, które testowałem z moim telewizorem, czasami może rozpraszać. W przypadku większości programów telewizyjnych, filmów i gier o wolniejszym tempie synchronizacja światła po prostu nie jest pożądana, ale fajnie jest mieć blokowe kolory tła, aby stworzyć nastrój i pomóc ekranowi się popsuć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj