Zestaw podróżny marki Chi Barbie prostuje moje loki jak u lalki Barbie

0
115

Nawet jeśli mój uczucia związane z moimi dzikimi, kręconymi włosami są skomplikowane, uwielbiam narzędzia do włosów. Ale po co kupować je w nudnych kolorach, takich jak czarny i szary, skoro można dostać różowe Barbie? Wszystko jest lepsze, gdy jest różowe.

Akcesoria marki Barbie nie są dokładnie nowe, ale jak być może wiesz (my wiedzieliśmy) Greta Gerwig lalka Barbie wkrótce wyjdzie. Widzimy więcej współpracy ze słynną lalką, która obejmuje najnowszą linię narzędzi do włosów Chi. Ten zestaw podróżny zawiera mini prostownicę i składaną suszarkę do włosów, która niestety nie jest na tyle mała, by zmieściła się w niej sama Barbie. Każdy jest ozdobiony uroczym logo lalki Barbie i zapakowany w urocze różowo-niebiesko-zielone etui.

Wszystko różowe

Zdjęcie: Chi

Mini suszarka do włosów Chi X Barbie przypomina mi te tanie, które można znaleźć w hotelu. Oczywiście jest ładniejszy w kolorze gumy do żucia, ale jeśli używałeś jednego z nich, rozpoznasz kompromis mocy. Nie jest tak wydajna jak pełnowymiarowa suszarka, ale można ją złożyć i wrzucić do torby lub zapakowanej szuflady łazienkowej bez zajmowania dużej powierzchni. Działa dobrze jak na swój rozmiar, ale nie ma oddzielnych ustawień ciepła i prędkości. Zamiast tego są tylko dwa ustawienia: średnie ciepło wykorzystuje średnią prędkość, a wysokie ciepło wykorzystuje wyższą prędkość.

W torbie znajdziesz mały koncentrator, który służy do ukierunkowania przepływu powietrza i jest szczególnie pomocny w przypadku wydmuchów. Nie ma dyfuzora. To norma w przypadku większości suszarek podróżnych, chociaż zalecamy kompaktową suszarkę Paula Mitchella bez uchwytów, która jest wyposażona w składany dyfuzor. To idealna opcja na podróż.

Po prostu myślę, że dyfuzory potrzebują więcej miłości – my, kręcone, ich potrzebujemy. Możesz połączyć to z różowym składanym dyfuzorem Rizos Curl, aby pasował lub jakimkolwiek innym przenośnym – nawet tani Hot Sock zadziałałby, chociaż nie sądzę, by były tak przyjemne w użyciu jak prawdziwy dyfuzor. Najlepszym scenariuszem jest sparowanie go z okapem-suszarką na maskę.

Zdjęcie: Chi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj