4 najważniejsze wskazówki dotyczące wyboru kranu

0
233

Kluczową rolą baterii kuchennych jest oferowanie zimnej i ciepłej wody. Bateria odgrywa również ważną rolę w projektowaniu Twojej kuchni. Obecnie jest zbyt wiele kranów do wyboru. Różnią się kosztem i stylem. Faktem jest, że żadna bateria kuchenna nie pasuje do wszystkich.
Inwestycja w nowy kran nie musi być przytłaczająca. Wskazówki zawarte w tym artykule poprowadzą Cię i ułatwią Ci wybór. Czytaj!

Jak wybrać odpowiedni kran

Poniżej znajdują się cztery wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego kranu.

  • Czy chcesz opryskiwacz opuszczany czy opryskiwacz boczny?

Według ekspertów, opryskiwacz wysuwany zawsze przewyższa opryskiwacz boczny. Opryskiwacz boczny wygląda jak zintegrowana głowica natryskowa. Jest jednak oddzielony. Często montowany tuż przy kranie. Zraszacz boczny ma długi wąż. Można go wyjąć i użyć do spryskiwania w dowolnym miejscu w zlewie. Ten rodzaj sprayu jest bardziej podatny na wyciek lub wyciek. Dlatego eksperci polecają opryskiwacz z opuszczanym podłożem.

  • Rozważ wykończenia

Wykończenie, które współpracuje z lokalnym sprzętem szafkowym, jest fajne. W przypadku wymiany istniejącego sprzętu możliwości są nieograniczone.
Wiele dostępnych obecnie okuć jest wykonanych z niklu, brązu lub polerowanego chromu. Są atrakcyjne i trwałe – jednak trwają od siebie. Na przykład chrom jest najtrwalszy. Są również bardzo łatwe w czyszczeniu. W przypadku toalet publicznych i kuchni komercyjnych wykończenie chromowane jest idealnym wyborem.

  • Wybierz pomiędzy podwójnym lub pojedynczym uchwytem

Jeśli szukasz symetrii w tradycyjnych łazienkach, baterie dwuuchwytowe są fajne. Jeśli jednak potrzebujesz wszystkich korzyści płynących z łatwego manewru, gdy dostępna jest jedna ręka, to bateria z jednym uchwytem jest dobra. Pozwala na łatwą regulację temperatury wody.

  • Zbadaj materiał

Bateria z ceramicznymi zaworami zapobiega kapaniu. Od lat inne materiały również nie kapią. Ale żaden nie przebije zaworów ceramicznych pod względem długoterminowej niezawodności. A także koszt jest prawie taki sam jak w przypadku standardowych zaworów.

Wniosek

Obecnie do wyboru jest wiele kranów. Upewnij się, że wybierasz taki, który odpowiada Twoim potrzebom. Zwróć także uwagę na wykończenie. Wreszcie możesz wybrać zlew łazienkowyBaterie kuchenne, lub Nivito Polska krany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj