W skrócie

  • Przejazd na trasie Piła–Bydgoszcz został zablokowany po zderzeniu pociągów na stacji w Białośliwiu, a przywrócenie ruchu na jednym torze jest planowane na piątek wieczorem lub wczesnym wieczorem.

  • W wyniku bocznego zderzenia wykoleiły się trzy wagony pociągu PKP Intercity oraz jeden człon składu Polregio, a do usunięcia wykolejonych pojazdów potrzebny będzie specjalistyczny dźwig.

  • W wypadku poszkodowanych zostało 11 osób, z czego trzy trafiły do szpitala, a w obu pociągach podróżowało około 200 pasażerów.

Wypadek na torach. Oględziny zakończone, ruszają prace techniczne

Wypadek na kolei. 11 osób rannych, część trafiła do szpitala

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział

Leave A Reply

Exit mobile version