• Były ordynator Szpitala Południowego w Warszawie oskarżył lekarzy SOR-u o niekompetencję i zarzucił im, że ich działania prowadziły do zgonów pacjentów.

  • Obecny ordynator chirurgii stanowczo zaprzecza tym zarzutom, podkreślając, że nie zaobserwował podobnych nieprawidłowości i ma pozytywną opinię o współpracownikach.

  • Emil Jędrzejewski, sygnalista w aferze w Szpitalu Południowym, jest obecnie stroną sporu finansowego z placówką i łączony z innymi kontrowersjami, co opisywały różne media.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Afera w Szpitalu Południowym. Ordynator chirurgii: Odcinam się

Lekarz o sytuacji w Szpitalu Południowym. „Nie słyszałem o niczym takim”

Sprawa Dawida Kacprzyka. Jędrzejewski: Tam giną ludzie

  • Dr Emil Jędrzejewski o SOR za czasów Kacprzyka. Poważne oskarżenia
  • Kacprzyk nie oddał pieniędzy szpitalowi? „Środki zostały zwrócone na jego rachunek”

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział

Leave A Reply

Exit mobile version