W skrócie

  • Niemiecka policja i Prokuratura Europejska prowadzą działania przeciwko osobom podejrzewanym o nielegalny handel paliwem przewożonym z Polski do Niemiec.

  • Przestępcy deklarowali transport olejów smarowych, które po przekroczeniu granicy były przeładowywane i sprzedawane w Niemczech jako olej napędowy.

  • W wyniku procederu w Niemczech powstały straty 45 mln euro z tytułu niezapłaconego VAT oraz ponad 90 mln euro z akcyzy.

Niemcy. Sprzedawali nielegalne paliwo przewiezione przez polską granicę

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział

Leave A Reply

Exit mobile version