• Małgorzata Pępek oświadczyła, że zarzuty o pominięcie kolejki w szpitalu są bezpodstawne, ponieważ badanie odbyło się po zwolnieniu się miejsca w grafiku.

  • Posłanka stwierdziła, że ujawnienie jej danych medycznych jest formą odwetu ze strony dyrekcji szpitala za jej działalność polityczną.

  • Małgorzata Pępek została wezwana na posiedzenie klubu Koalicji Obywatelskiej w celu złożenia wyjaśnień dotyczących przeprowadzenia badania.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Posłanka KO przyjęta poza kolejką. Nowe oświadczenie

Małgorzata Pępek oczekuje wyjaśnień od dyrekcji szpitala. „Forma odwetu”

  • Kacprzyk nie oddał pieniędzy szpitalowi? „Środki zostały zwrócone na jego rachunek”
  • Trzaskowski zdecydował po aferze w szpitalu. „To kwestia troski o zaufanie”

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział

Leave A Reply

Exit mobile version