Do zderzenia pociągów doszło po godz. 18 w miejscowości Białośliwie w okolicy stacji kolejowej – przekazał Interii asp. Łukasz Kędziora z komendy w Poznaniu.
Białośliwie: Zderzenie pociągów pasażerskich
Rzecznik PSP w Poznaniu asp. Martin Halasz przekazał Polsat News, że zderzyły się ze sobą pociągi PKP Intercity oraz regionalny. W wyniku zderzenia częściowo wykoleiły się oba składy.
– Wagon pociągu Intercity uległ przechyleniu, też pierwszy człon tego pociągu regionalnego uległ wykolejeniu – mówił strażak.
Według wstępnych informacji lekko poszkodowane są dwie osoby.
Więcej informacji wkrótce.


