• Lodziarnia „Pod Dębem” w Pszczynie kontynuuje akcję rozdawania darmowych lodów za świadectwa z czerwonym paskiem, mimo interwencji Rzeczniczki Praw Dziecka.

  • Sprawa zyskała ogólnopolski rozgłos po doniesieniu rodzica dotyczącym rzekomej dyskryminacji mniej zdolnych uczniów.

  • Zarówno lokalni samorządowcy, jak i minister edukacji, wyrazili poparcie dla akcji, podkreślając jej motywujący charakter.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Pszczyna. Akcja „lody za pasek” trwa. Kolejki przez Lodziarnią „Pod Dębem”

Prośba RPD wywołała poruszenie. Zareagowała minister edukacji

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział

Leave A Reply

Exit mobile version